Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

İade edilebiliyor galiba 7 gün içinde rockstar yıllardır gta tarzı oyunlarıyla tecrübelide CDPR bir elin parmağını geçmecek kadar oyunu var. Karşılaştırmak saçma değil ama adaletlide değil bence.
Hocam keşke videoyu izleseydin. Tecrübe argümanını tamamiyle yok eden bir kanıt sundum.

Rockstar kuruluş : 1998 GTA 3 open world action-adventure çıkış yılı :2001

CDPR kuruluş:1994 Cyberpunk 2077 open world action-adventure çıkış yılı: 2020

Resmen xmas dönemine getirip, parayı ceplemek için oyunu erkenden çıkarmışlar.

Oyun, beklentilerini karşılamadığı için kuduranlar haksızlık yapıyor ama, CDPR da "Bakın biz oyuncu dostuyuz" ayaklarına yatıp, insanların onlara olan güveninden deli gibi para kazandılar.
Bu arada iade konusunda sony ile anlaşmaları yokmuş. Baya iade konusunu sony'nin üstüne atıp kaçmışlar. GOG'da parayı kredi
kartına yatırmak yerine gog wallet funds olarak veriyor diye biliyorum.

Edit: Ayrı konuyu görmeden buraya yazdım. Kusura bakmayın.

Sadece Duel gelebilir yakın zamanda. Battle modunun benzeri için uğraştıklarını yazmışlardı ama herhangi bir gelişme okumadım daha.

Konuya doğrudan yaz hocam, buradan alıntı yapabilirsin o konuda da.
Duel gelirse baya iyi olur ya

V7K0O.png

Kaç tane olduğunu bilmiyorum ama tahminimce 25 30 tane toplam vardır. Eğer her biyom için 2 tane eklenirse yani şöyle bi 10-15 tane eklense muazzam olurda 3-4 tane maks eklenir bence
Şuanda neredeyse bütün şehir köy ve kaleler birbirinin aynısı olmasına rağmen oyun 60gb yer istiyor. Bütün bu yerleşkelerin sayısını düşününce, acaba çok abartılı bir boyut ortaya çıkar mı onu da merak etmedim değil.

Şuanda neredeyse bütün şehir köy ve kaleler birbirinin aynısı olmasına rağmen oyun 60gb yer istiyor. Bütün bu yerleşkelerin sayısını düşününce, acaba çok abartılı bir boyut ortaya çıkar mı onu da merak etmedim değil.
Evet, oyunun savaş sahneleri büyük bir yer kaplıyor. Dedikleri gibi her şehire falan özel sahne yaparlarsa boyutu sağlam artar. Buna bir çözüm bulurlar ama

Evet, oyunun savaş sahneleri büyük bir yer kaplıyor. Dedikleri gibi her şehire falan özel sahne yaparlarsa boyutu sağlam artar. Buna bir çözüm bulurlar ama
Bakalım, inşallah bu plan iptal olmaz ya ben çok seviyorum gezmeyi.
Bir de, inşallah sefer haritasi üzerindeki görünüm de değişir köyün yapısına göre.
Özellikle liman şehrini gezmeyi çok istiyorum be çok mu şey istiyorum :grin:

Back
Top Bottom