Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Özel derken yanlış ifade ettim, affola, yepyeni duel sunucuları* mı geliyor ne? demek istedim aslında :razz:
Düzeltiyorum. (Duel sunucuları, warbanddaki gibi basit degil, gelişmiş tasarlanıyor diye biliyorum cunku)

haftaya mı sarktı güncelleme arda başkan?
Üzerinde çalışılıyor şu an son saniye bir sürpriz çıkmaz ise en yakın zamanda çıkartmak için çalışıyoruz.
Özel derken yanlış ifade ettim, affola, yepyeni duel sunucuları* mı geliyor ne? demek istedim aslında :razz:
Düzeltiyorum. (Duel sunucuları, warbanddaki gibi basit degil, gelişmiş tasarlanıyor diye biliyorum cunku)
Düello modu üzerinde de çalışılıyor ama bu yama ile gelmeyecek, testlerine devam ediliyor. Sunucuları nasıl olur bir fikrim yok şu an.

Hareketlenme oldu gene

rCrkem.png

Az önce MP oynayayım dedim. Her şeyi öyle bir nerflemişler ki dengeyi sağlamak amacıyla, oyun saçma sapan bir hal almış. Resmen Beta daha keyifliydi. Hiçbir zaman pro gibi değildim de şu anki hali cidden rezalet bana göre. Denge kurmak tüm swingleri falan yavaşlatmak olmamalı. İki üç unutulmuş balta vs dışında diğer tüm silahları falan sanki hayatında eline kılıç almamış gibi sallıyor karakterler.
Custom server çıktığı an eğer parametreler ayarlanabilir olursa bir kişi bile resmi serverlara bakmaz

mexxico:
"Yes I made an estimation about monday or tuesday because I heard that patch was ready at friday but they do not want to deploy it due to weekend. Then yesterday we had one new problem and it could not be fixed yet so there will not be patch today however patch will be deployed tomorrow 90%.

I am not dealing with deployment or testing process by the way so I can make only guess about these stuff or give you information I heard."

Çeviri:
Evet pazartesi veya salı hakkında bir tahmin yaptım çünkü cuma günü yamanın hazır olduğunu duydum fakat haftasonundan dolayı yayınlamak istemediler. Sonra dün yeni bir hatayla karşılaştık ve henüz çözülemedi bu yüzden bugün bir yama olmayacak fakat %90 ihtimalle yarın yayınlanacak

Bu arada yayınlama veya test etme süreciyle ben uğraşmıyorum yani sadece tahmin edebiliyorum ve duyduğum şeyler hakkında size bilgi verebiliyorum

Bugün patch yok yani, cumaya kadar olduğu sürece okayim :grin:

Flaming
Sevgili taleworlds lütfen uzun süre beklemenin sonunda kargo kutusunun içinden hıyar çıkan insanların yaşadığı duyguyu yaşatma bize lütfen şu güncelleme güzel olsun lütfen :smile:

Üzerinde çalışılıyor şu an son saniye bir sürpriz çıkmaz ise en yakın zamanda çıkartmak için çalışıyoruz.

Düello modu üzerinde de çalışılıyor ama bu yama ile gelmeyecek, testlerine devam ediliyor. Sunucuları nasıl olur bir fikrim yok şu an.
Karargah modu üzerinde çalışma olacak mı veya halihazırda çalışılıyor mu, bir bilginiz var mı? Warband'da severek oynadığım ama toplulukta tutmamasından dolayı derin hüzün duyduğum tek mod :sad:

Sevgili taleworlds lütfen uzun süre beklemenin sonunda kargo kutusunun içinden hıyar çıkan insanların yaşadığı duyguyu yaşatma bize lütfen şu güncelleme güzel olsun lütfen :smile:
Abim aynı şeyi 20 kere yazdın 20 kere cevapladık ya

Edit, eğer performans olarak falan diyorsan bilemem ama içerik olarak hatrı sayılır şeyler olacak

Ya da durun cevap vermeyelim haklısınız kendisini ciddi biri zannetmesin.
Hayır abim yazıyorsun ama cevapları okumuyorsun veya bildirimlere tıklamaya falan bilmiyorsun cevaplar arada kaynıyor (cahil anlamında değil olaabilir yani) gibi düşündüm çünkü yaklaşık 10-20 kere falan yazdın sırf 3-4 tanesine 2 paragraf cevap attım, sonra yanıt vermeden veya okuduğunu belli etmeden bir daha aynı şeyi yazdın. Kötü bir şey belirtmek amacıyla yazmadım yani.

Back
Top Bottom