Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Burada kast ettiğin şeyin ne olduğunu anlamadım tam olarak. Uzaktaki objelerin parça parça yüklenmesi durumundan mı bahsediyorsun? LOD sistemi o kadar gözüme batmadı çünkü daha önce. Belki grafik kartın ile alakalı bir uyumsuzluk olabilir.

@Bloc burada kalite kötü youtube dan bakınız özellikle de çimenler için :smile:

Kingdoms of Arda çoktandır yapılıyordu zaten, önceden bitirdikleri zırhları ekleyip SS almışlar. Çok güzel duruyor orası ayrı
Biliyorum bayadır takip ediyorum. Başlamış derken mod araçlarını ne ara kullanıp yapmışlar :grin: 1.5 saatte göndermişler discord grubuna :grin:

Biliyorum bayadır takip ediyorum. Başlamış derken mod araçlarını ne ara kullanıp yapmışlar :grin: 1.5 saatte göndermişler discord grubuna :grin:
Zaten hali hazırda olan şeylerin eklenmesinin o kadar zor olduğunu düşünmüyorum, eğer savaş haritalarını önceden yapmışlarsa 1 gün sonrada onları atabilirler hazır ol yani :grin:

yalnız aklıma tekrar Bannerlord gibi bir oyunda Helmsdeep savaşını yapmak geldi off acilen çıksın şu modlar

Zaten hali hazırda olan şeylerin eklenmesinin o kadar zor olduğunu düşünmüyorum, eğer savaş haritalarını önceden yapmışlarsa 1 gün sonrada onları atabilirler hazır ol yani :grin:

yalnız aklıma tekrar Bannerlord gibi bir oyunda Helmsdeep savaşını yapmak geldi off acilen çıksın şu modlar
Savaş haritalarını yaptılar mı bilmiyorum ama normal harita tasarımını yaptılar ve lore unu yazdılar diye biliyorum.

Edit: Savaş haritalarını yaptılar bu arada pardon. Bir yerde görmüştüm 3d tasarımını kalelerin miğfer dibi vs. :grin:

Dürüst olmak gerekirse, 3'ü oynamak isterim. Fakat zaten modlarla falan Bannerlord 2025'e kadar dayanır. 2026'ya kadar yeni bir IP denemeliler bence. Yine Mount & Blade tarzında bir oyun (halihazırda motorları varken) fakat settingi değişik. Orta çağ değilde işte modern mesela, veya sağlam strateji oyunu bir tane. Sonra zaten insanlar Mount & Blade'i özler 3ü patlatırsın yine dev satar
Ya da kalradya'da geçen hikayeli bir rpg? Bence çok güzel olur kingdom come deliverance gibi...

Güzel haber sonunda ulasmis.. Onumuzdeki haftasonu hobisel de olsa araçlarla ilgilenmeye başlayacagm. Araçları ulastirabilmek için didinen herkese teşekkür ederim.

Aslında bu konunun adını genel güncelleme değilde genel oyun hakkında sohbet yapmak lazım, hatta direkt pinleyin bence
Konu içi tartışmalar 'Güncelleme ne zaman gelir?' sorusundan dışarı çıktığı için başlığı değiştirdim. 'Genel Güncelleme Tartışması' başlığından da sapıyor bazen. Dediğin gibi 'Genel Oyun Hakkında Tartışma-Sohbet' gibi bir başlıkla pinlense iyi olur diye düşünüyorum.

Konu içi tartışmalar 'Güncelleme ne zaman gelir?' sorusundan dışarı çıktığı için başlığı değiştirdim. 'Genel Güncelleme Tartışması' başlığından da sapıyor bazen. Dediğin gibi 'Genel Oyun Hakkında Tartışma-Sohbet' gibi bir başlıkla pinlense iyi olur diye düşünüyorum.
Güncelleme ne zaman gelir demişti @Lamkrin ve şimdi buradayız, konu baya sapmış anlaşılan ama iyi oldu neler olup bittiğini sadece bu konuya bakarak öğrenebiliyoruz :razz:

Back
Top Bottom