Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

kaç gb indiriyor sende bende 1 gb gözüktü az geldi biraz
Evet bende de, 1.26gb. Çok bir şey yok baktım da, eğer yanlış okumadıysam ki yanlış okudum pek anlamadım okçuluk ile ilgili 18 tane perk mi ne açılmış tek kayda değer şey bu olsa gerek. Söylediğimin hiç alakası da olmayabilir tekrardan söylüyorum.

Edit: Sanırım eklemişler yeni gelmiş yani;

• Added 18 combat-related archery skill perks. This completes the archery skill perk tree.
  • Added 19 combat-related crossbow skill perks. This completes the crossbow skill perk tree.

evet yeni update i öğrenmek isteyenlere özetle "fixed" diyebilirim başka bişey yok bide perkler var bu kadar.

az buçuk okuduğum kadarıyla görev eklemişler biraz.gerisi fixed salatası yine.onun dışında elle tutuşur birşey yok gibi.

Okçuluk ve crossbowa 18 er perk eklenmiş, 2 tanede yeni görev gelmiş onun dışında içerik göremedim ben 3 hafta beklemenin ardından üzdü bi tık

Oyunun çok fazla potansiyeli var ama nedense daha erken erişim bitmedi bu potansiyelin çoğu ortaya çıkmadı. Neyse biraz daha bekleriz artık ne yapalım hayat devam ediyor.

e1.5.3 Gördüğüm güzel yenilikler:

• Atlıların, bir tepe üzerindeyken hedef alması hatalıymış ve bu düşmana hiç vuramamalarına sebep oluyormuş. Bu düzeltilmiş.
  • Öldükten sonra kamerayı hareket ettirememe bug'ı düzeltilmiş.
  • Okçuluğa savaşla alakalı 18 perk getirilmiş ve okçuluk yetenek ağacı tamamlanmış.
  • Crossbow'a savaşla alakalı 19 perk getirilmiş ve crossbow yetenek ağacı tamamlanmış.
  • Bir şehre veya kaleye vali olarak atanan yoldaş veya akrabalar artık Steward tecrübesi kazanacakmış. (Oyunu ingilizce oynuyorum, steward ne olarak çevrildi oyunda bilmiyorum ama Hizmetkar ya da kahya tarzı bir şey olarak çevirmiş olabilirler. Doğrusunu söylerseniz düzeltirim.)
  • Demircilikteki son perk'in değişme bug'ını düzeltmişler.
  • The Art of the Deal (Anlaşma Sanatı) ve Lady's Knight Out (Hanımefendinin Gece kaçamağı (Kelime oyunu yapılmış Knight-Night)) adlı iki görev eklenmiş.
  • Şehir ve kalelerdeki asker ve NPC'lere yeni diyalog ve yorumlar eklenmiş.
  • Piyadeler artık kancalı mızraklarla atlıları atından düşürebilecekmiş. Battanian Oathsworn (Türkçe çeviride adı Batanyalı Yeminli Asker? olabilir bilmiyorum) ve Picked Warrior (Seçilmiş Savaşçı? olabilir Türkçesi) adlı birlikler bu özelliği kullanabilen tek birlikler şu anda. Demircilikte bu özelliğe sahip bir mızrak yapmak istersek de [ Double Huge Hooks With Fur Covering, Double Hooks, Weighted Long Thorns, Singular Hook Wing, Double Hook Wings and Double Thorn Wings. ] bu parçaları mızrak korumalığı olarak takarak attan düşürme fonksiyonlu bir mızrak yapılabilirmiş.
  • Özel Savaş(Custom Battle) moduna yeni karakterler eklenmiş.
  • Multiplayer'da, ok atma ve fırlatma isabetsizliği at üstündeyken işlemiyormuş. Bu düzeltilmiş. At üstünde de isabetsiz olacak artık yani sadece yerdeyken değil.
  • Fırlatma silahlarının isabetsizliği azaltılmış.
  • Hareketli iken okçuluk isabetsizliği düzeltilmiş.
  • Koçbaşının hasar vermeme sorunu düzeltilmiş.

Back
Top Bottom