Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Az önce Youtube'de gezinirken şöyle bir fan yapımı sinematikle karşılaştım:

Taleworlds'ün kendi yaptığı sinematiği bunun yanından geçmez.Sinematiği bile fanlar daha iyi yapıyorsa beklentimin çoğu modculardan yana.

Az önce Youtube'de gezinirken şöyle bir fan yapımı sinematikle karşılaştım:

Taleworlds'ün kendi yaptığı sinematiği bunun yanından geçmez.Sinematiği bile fanlar daha iyi yapıyorsa beklentimin çoğu modculardan yana.

Oyunda şu atmosferin yarısı olsa satış rekorları kırmazsa bende birşey bilmiyorum.

Oyunda şu atmosferin yarısı olsa satış rekorları kırmazsa bende birşey bilmiyorum.
Daha önce izlemiştim gayet başarılı fakat bu animasyonu yapan kişi ateşli oklar ve grafik modları gibi oyunda olmayan şeyler kullanmış. Oyunda olmayan şeyleri trailerlarında gösterip daha sonra hayal kırıklıkları yaratan şirketler var malumunuz. En azından onlardan biri olmasından iyidir. Bence satış rakamları TW ekibini bile şaşırtmıştır. Umarım tüm bu geliri güzel değerlendirirler ve ekiplerini büyütüp yeni yapımlarla tekrardan karşımıza çıkarlar. O zaman zannederim grafik tasarımları ve reklam konusunda da daha iyi olacaklar

Shader derliyor arka planda oyun. Bir şey yapmadan beklerseniz bir kereliğine böyle bir donma/yükleme ekranıyla karşılaşacaksınız. Biliniyor, yarın bir hotfix gelecek bununla ilgili.

mp 1.5.0'ı hiç girişte gecikme/bekleme olmadan, neredeyse sorunsuz yarım saat denedim.
1 kere sunucu çöktü sadece..
Onun dışında iyiydi.

İlk yarım saat en dikkatimi çeken yenilik gelişen bloklamanın rahatlığı oldu, fakat karakter hareket hızını halen biraz yavaş buluyorum. Yine de bir ara warband kolaylığında rakibimle kapışır gibi oldum, o hissi aldım.. Güzel şeyler var, yarın denemeyi düşünüyorum. Birkaç saat..
Dişim ağrıyor..

mp 1.5.0'ı hiç girişte gecikme/bekleme olmadan, neredeyse sorunsuz yarım saat denedim.
1 kere sunucu çöktü sadece..
Onun dışında iyiydi.

İlk yarım saat en dikkatimi çeken yenilik gelişen bloklamanın rahatlığı oldu, fakat karakter hareket hızını halen biraz yavaş buluyorum. Yine de bir ara warband kolaylığında rakibimle kapışır gibi oldum, o hissi aldım.. Güzel şeyler var, yarın denemeyi düşünüyorum. Birkaç saat..
Dişim ağrıyor..
Geçmiş olsun bu arada :p

Aslında hem taleworldse para kazandıracak hem de perklerdeki sıkıntıyı çözecek bir fikrim var arkadaşlar oyunun karakter gelişimini ikiye bölseler ve oyunda karakterin geliştirdiği ortak özelliklerin olduğu perkler olsa mesela çift el kullanma tek el ata binme vb Oyunun diğer gelişim kısmı direk RP perkleri olsa örnek veriyorum haydutluk perkleri şeklinde ve içeriği tamamen onunla ilgili olsa başka örnekler verecek olursak kral rp,çiftçilik rp,tüccar rp vb altı dolu dolu işlense şimdi geldik asıl önemli noktaya her rp yi oyuna birden eklemek zorunda değiller hazırladıkça eklerler hatta bazılarını dlc ile satarlar belki tam kafamdakini anlatamadım ama bunun üstüne bir konuşun taleworlds bence iyi fikir.Şu anki perk sistemi çok yüzeysel savruk ve bağlantısız duruyor.Sırf haydutları partine katabilmek için bir perkin sonunu açman gerekiyor şuan ben ise haydutluk rp sinde haydutları partiye davet etmenin o rp nin sadece ufak bir içeriği olmasından bahsediyorum.

Shader derliyor arka planda oyun. Bir şey yapmadan beklerseniz bir kereliğine böyle bir donma/yükleme ekranıyla karşılaşacaksınız. Biliniyor, yarın bir hotfix gelecek bununla ilgili.
Yarına mı sarktı hotfix? Mp gireyim diye betaya geçtim loading ekranında takılı kalıyor. Hiçbir yere bağlanamıyorum.
Edit: Yayınladılar

Last edited:
Farkettim 15mb bir şey yükledi oyunum bitsin girer denerim diye düşünüyordum. Bir de baktım 4gb daha indiriyor acaba yeni güncelleme mi geldi diye düşündüm ama öyle bir şey yazmıyor. 4gb hotfix de olmayacağına göre anlamış değilim.

Sizinki yine iyi ben 1.5 betayı kullandığım halde 8 gb geldi.

Farkettim 15mb bir şey yükledi oyunum bitsin girer denerim diye düşünüyordum. Bir de baktım 4gb daha indiriyor acaba yeni güncelleme mi geldi diye düşündüm ama öyle bir şey yazmıyor. 4gb hotfix de olmayacağına göre anlamış değilim.
benim de 4gb geldi. Bu arada COD warzone hotfix güncellemesi 19gb gelmişti. :grin: Olabiliyor öyle şeyler.

Back
Top Bottom