Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

normalde takip etmiyorum twitterdan ilk defa mı bu şekilde duyuru yaptılar?Yani büyük bişeyler mi bekleyelim şimdi? :grin:

zKaskaA GirEn SakaLL düZelLTildİ.

Sanırım bu hatayı tekrar çözecekleri bir yama geliyor.

Vaziyet aldık bekliyoruz bakalım...

Bu ne hatası bilgin var mı?

Bayram Tatili öncesi risk alıp büyük bir yama getirmeyeceklerini söylediler. Malumunuz tatil dolayısıyla çoğu çalışan olmayacak. Ama üzülmeyin üzerine çalışılan problemler diğer yamalarla beraber sunulacak. Yani ya da üzülün benim gibi bilmem.

Yahu arkadaş ne tatili sokağa çıkma yasağı yokmu zaten tüm işleride evden yapmıyor mu bu adamlar ülkece ne kadar meraklıyız en ufak bir fırsatı değerlendirmeye :grin:

Bayram Tatili öncesi risk alıp büyük bir yama getirmeyeceklerini söylediler. Malumunuz tatil dolayısıyla çoğu çalışan olmayacak. Ama üzülmeyin üzerine çalışılan problemler diğer yamalarla beraber sunulacak. Yani ya da üzülün benim gibi bilmem.
üzerine çalışılan problemler diğer yamalarla birlikte sunulucak derken büyük güncelleme yine mi gecikicek ?

Yahu arkadaş ne tatili sokağa çıkma yasağı yokmu zaten tüm işleride evden yapmıyor mu bu adamlar ülkece ne kadar meraklıyız en ufak bir fırsatı değerlendirmeye :grin:
Tatil ve dışarı çıkmak güçlü bir ikili kabul fakat, çokta beraber düşünmeyelim bu ikiliyi bence. Evde de olsalar rahatlamaları için iyi bir koşul sağlar tatil. Tüm çalışanlara iyi tatiller diliyorum. Umarım daha motive olmuş bir şekilde dönüp bizi oynaması keyifli bir oyunla buluştururlar.

Back
Top Bottom