Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Çok fazla crash alıyorum geliştiricilerin acilen bakması lazım. SSD'den sadece bunun için yer açmak istemiyorum(Hata bu sebeple olmayabilir). Hata raporunu gönderdim umarım en kısa zamanda çözülür. Çok az özelliği deneme fırsatım oldu.

Ne yaparken alıyorsun? Ben baya gezindim ama çok az crash aldım. İkisi de HDD'ye kurulu. 1.5.2 versiyon, modsuz.
Ne yaparsam yapayım crash alıyorum çok alakası yok birbiriyle. Atıyorum dün gece objelerin textureleri ile oynarken yedim. Genel olarak tüm sekmelere bakmaya çalışıyorum ne var ne yok diye. Herhangi bir yere tıkladığımda alakasız bir şekilde crash verip oyundan atıyor. Sadece 1 kere safe mode'de çalıştırdım, o zaman 2-3 dk dayandı sonra yine aynı durum.

Mod Tools yeni olmasına rağmen biri Sparta modu yapmış. Sadece kalkan ve miğfer eklese de mod araçlarının yeniliği göz önünde bulundurulduğunda kullanım kolaylığını direk olarak göz önüne sunuyor. Warband yüzeyselliğinde kaplamalar da koymuş olsa takdir edilesi açıkçası. Bakmak isterseniz buyrun:

Warband yüzeyselliğinde kaplamalar da koymuş olsa takdir edilesi açıkçası.
Şu mod kaliteli kaplamalar ve modelleri eklemişti çıktığından birkaç saat sonra. Modeller oyunun içindeymiş gibi duruyor, sırıtmıyor - materyal ayarları kolay yapılıyor gibi duruyor o yüzden, Modding Tools olmadan önce oyuna doğrudan obje eklemiştim Beta'dayken ama ciddi anlamda problemli bir süreçti tabi - bu olay ortadan kalkmış ki kalkmalıydı zaten. Yine de Modding Tools'a bu kadar hızlı alışmış olmaları gerçekten şaşırtıcı ama aynı zamanda umut verici. Oyunun Vanilla hali ilgi çekiciliğini kaybetmeye başladı bile çoğu kişi için çünkü
Angbor_and_Friends.jpg
King_Theoden_and_his_Royal_Guard.jpg
Bloodied_Lossarnach_Axe_Master.jpg

Şu mod kaliteli kaplamalar ve modelleri eklemişti çıktığından birkaç saat sonra. Modeller oyunun içindeymiş gibi duruyor, sırıtmıyor - materyal ayarları kolay yapılıyor gibi duruyor o yüzden, Modding Tools olmadan önce oyuna doğrudan obje eklemiştim Beta'dayken ama ciddi anlamda problemli bir süreçti tabi - bu olay ortadan kalkmış ki kalkmalıydı zaten. Yine de Modding Tools'a bu kadar hızlı alışmış olmaları gerçekten şaşırtıcı ama aynı zamanda umut verici. Oyunun Vanilla hali ilgi çekiciliğini kaybetmeye başladı bile çoğu kişi için çünkü
Angbor_and_Friends.jpg
King_Theoden_and_his_Royal_Guard.jpg
Bloodied_Lossarnach_Axe_Master.jpg
Hazırlığı daha önceden yapmış ve oyun çıkmadan önce bizim bir modu beklememizi sağlamış olsa da gerçekten kalitesi tartışılamaz derecede iyi ve gelecek hakkında çok net bir şekilde bilgi verip bizi heyecanlandırıyor.
Tamamen topluluktan birinin (Spartan'ı kastediyorum) bu kadar erken bir süreçte kaplamaları yükleyip beta gibi de olsa bana güzel bir savaş deneyimi yaşatması es geçilecek bir konu da kesinlikle değil. Perslerle (Aseray :d) yaptığım savaştan epik birkaç görüntü yükleyeyim madem.
Kusura bakmayın normal bir şekilde yükleyemedim görselleri, Steam bağlantısı yolladım.

Clipping sorunu nedir?
Gerçekçi olmayan aşımları engelleme/kırpma. Ekran alintisindaki ornekte; askerlerin kuşantilarinin diğer kuşantilari içine istenmeyen bir mantıki aykırılıkla girmisi= clipping problemi. Obje-obje, obje-kamera, duvar-player-kamera gibi ornek formları var.

no_clipping

Back
Top Bottom