Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

At üstündeyken beni at üstünden düşürebiliyorlar aldığım damage ile, bu yeni mi geldi hep var mıydı?
Biraz eski özellik sanırım. Geçen sene öyle birşey olduğunu hatırlıyorum, sanırım ne ben ne at ölmemiştik ama ben yerdeydim.

ben de bişey sormak istiyorum...geçen hafta oyuna girip bi bakmıştım,birlige aldıgım yoldaşı,birlikten atmayı bi türlü beceremedim.kullandıgım bi mod yüzünden mi acaba demiştim ama şuan,bu betanın özelliklerini izliyorum youtube da ve oradada göremedim.

birlige aldıgımız yoldaşı,birlikten atma yeri mi degişti?eskiden klan bölümündeki üyeler kısmındaydı ama bulamadım şimdi.bu konuda bi bilgisi olan var mı acaba? oyunu oynamıyorum şuan,aslında önemide yok yani.sadece merak ettim :smile:

Heh sağolasın bende betayı seçtim şuan güncelleniyor. :smile:
rica ederim :smile: tam sürüme çıkınca bi bakarım ben de,şimdilik bakmıycam.

kuşatma savunmasında anlamlandıramadığım bir nokta var. karşı taraf saldırıyor ve atıyorum son 100 askeri kalıyor görüyorsun bunu. o 100 asker kaçıyor bizden savaşı kazanıyoruz. sonra pat bir bakıyorum tekrar kuşatma ekranı ve askeri 300 küsür olmuş. bunun sebebi nedir ? kaçan kişi 100 yani nereden geliyor o arta kalan 200 kişi. ayrıca kaçan kişiler tekrar mı kuşatma yapıyor ne saçmalık bu. kuşatma kulesini yıkmışım koçbaşını yıkmışım pat bir anda tekrar oluyor. eee nerede kaldı kuşatma kulesi ve koçbaşı yapma zamanı. bir anda beliriverdiler yine. bu durum sadece bana olmuyordur sanırım.

kuşatma savunmasında anlamlandıramadığım bir nokta var. karşı taraf saldırıyor ve atıyorum son 100 askeri kalıyor görüyorsun bunu. o 100 asker kaçıyor bizden savaşı kazanıyoruz. sonra pat bir bakıyorum tekrar kuşatma ekranı ve askeri 300 küsür olmuş. bunun sebebi nedir ? kaçan kişi 100 yani nereden geliyor o arta kalan 200 kişi. ayrıca kaçan kişiler tekrar mı kuşatma yapıyor ne saçmalık bu. kuşatma kulesini yıkmışım koçbaşını yıkmışım pat bir anda tekrar oluyor. eee nerede kaldı kuşatma kulesi ve koçbaşı yapma zamanı. bir anda beliriverdiler yine. bu durum sadece bana olmuyordur sanırım.
Belki yaralılar iyileşmiş falan oluyordur bilmiyorum. Veya ilk çarpışmada savaş esnasında kaçanlar geri dönmüş de olabilir. Uzun süredir oynamadım ama bazı gariplikler vardır hala

onları yazdıktan sonra ben de düşündüm. onlara normal diyorum fakat onun da bir süresi var biliyorsun. hani kaçanlar geri gelir hemen ona tamam mantıklı. fakat kuşatma kulesi ve koçbaşı patlatıyorum. tekrar kuşatma kuruyorlar fakat bir süre geçmiyor tekrar dizayn etmiyor bunları düşman. hemen pat diye savaşa girince bir anda kulesi koçbaşısı çıkıyor meydana. çok garip.

Siz demişken, ordudan kaçarken yakalananları cezalandırma yada affetme gibi seçenek ekleseler fena olmaz, npc'ler ile iyi etkileşim olur.

Arkadaşlar selam, en son doğan çocuğumuz eşimizin ırkından oluyordu, bu durum hala devam ediyor mu?

cRPG ve sword and musket modları sadece steam workshop destekli olmuş, epic games için indirmenin bir yolu yok mu acep ?

Back
Top Bottom