Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Aktif olarak Bannerlord Online'da karın tokluğuna maden kazmakla meşgulüm
Yapma dostum etme eyleme :grin: Bir gazla başladım bende oynadığım sürenin %90'nı map'te geçiyor tam bir can sıkmaca :grin:
Beyim büyük ihtimalle grafik ayarlarındaki "Mozaikleştirme" seçeneğinden dolayı öyle oluyor, kapatmakta yarar var ama ben açık kullanıyorum :grin:
Gözümüz alışmış 2008'den beri kalite bozuyor beni artık :grin:

Yapma dostum etme eyleme :grin: Bir gazla başladım bende oynadığım sürenin %90'nı map'te geçiyor tam bir can sıkmaca :grin:
3-5 saat oynayıp bırakacağıma eminim her şey ekstrem zor binbir zorlukla bir at aldım kötürüm gibi yürüyor. Oynadığım karakter çok güçsüz. Çapulculardan tek yiyorum genelde :grin: Ama maksat deneyim olsun. cRPG'ye de bakıcam bir ara.

3-5 saat oynayıp bırakacağıma eminim her şey ekstrem zor binbir zorlukla bir at aldım kötürüm gibi yürüyor. Oynadığım karakter çok güçsüz. Çapulculardan tek yiyorum genelde :grin: Ama maksat deneyim olsun. cRPG'ye de bakıcam bir ara.
Bekliyorum dostum (y)

Bruh

+Bir senedir kaptan-çatışma araması buglu bozuk
-Nasıl buglu?
+Buglu işte aramıyor
-Sen aradığında başkası aratmıyordur
+Bir senedir?
-Olabilir
.....

Bugün benim için çok önemli bir gün. Oyunu 2017 yılından beri bekliyor ve sıkı takipçisiydim. Bugün sistemimi yeniledim ve oyunu ilk kez oynayacağım. :grin:

Bugün benim için çok önemli bir gün. Oyunu 2017 yılından beri bekliyor ve sıkı takipçisiydim. Bugün sistemimi yeniledim ve oyunu ilk kez oynayacağım. :grin:

bir çok olumsuz yanına rağmen yine de başından kalkmayacaksın emin olabilirsin.

Buraya yazarken hissettiğim duygu '' eyyy man I am back! How do I look'' memesindeki adam gibi. 2013'ten beri Warband oynuyorum. 2013'ten beri de Bannerlord bekliyordum. O zamanlar lise 1'e gidiyordum. Warband oynayan arkadaşlarımla teneffüslerde, ders sırasın sürekli bannerlord alma hayallerimiz, şimdiden oyun çıkana kadar pc toplamaya başlayalım vs gibi sohbetlerimiz oluyordu. Vay be ne günlermiş. Şimdi yaş oldu 25. Ve oyunu dün anca alabildim. Pc'm hep kötüydü ve çok önem vermiyordum. Şimdi yeni bir pc aldık eve ve ilk işim bannerlord almak oldu. Foruma gireyim dedim yıllar sonra ve okuduklarım biraz üzdü. Yine de yüzlerce saat oynayacağım gibi gözüküyor. Bakalım ne kadar hayal kırıklığı ne kadar tatminkarlık hissedeceğim...

Hani tam sürüm olunca modcular çok rahat edecekti her şey düzelecekti. Oyunun tam sürüme çıktığını hatırlayan kaldı mı?

Ekşi sözlük entry'si gibi bir şey deneyeyim;

Oyunun daha iyi olması için sağlıklı bir geri dönüş yolu kuramayıp kendi kitlesi ile otistik bir ilişki içerisinde olan firma: #taleworlds.

Back
Top Bottom