Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

bu oyuna neden hala 20 adet görev eklenmedi. yani basit basit görev yaptırmak çok mu zor anlamıyorum. her şehirde kervan pususu , fazla fiyatlandırılmış hammaddeler görmekten midem bulanıyor. işi modculara da bırakmıyorlar habire patch atıp duruyorlar ya.

Yazı üzerinde bu kadar iyi hazırlanmış bir oyunun, yeni getirdikleri ek paketi okuyanlar varsa eğer anlıcaktır veya oyunun kendi ansiklopedisinde takılanlar varsa, oynanış kısmının bu kadar kıt olması çok üzücü. Elinde bütün hikaye, yan elementler hazırda bir kenara yazılmış ve ne yapacağın belliyken oynanışın böylesine kısıtlı olması üzücü.

Arkadaşlar merhaba, çok önemli bir sorunum var.
Saatlerce demircilik kastım, güzel silahlar yaptım. Onları birlik lideri aile üyelerimden birine verdim, o gidip bir yerlerde satmış, üzerinde para olduğunu görüyorum ama o paraytı alamıyorum. Çözüm nedir acaba?

Saatlerce demircilik kastım, güzel silahlar yaptım. Onları birlik lideri aile üyelerimden birine verdim, o gidip bir yerlerde satmış, üzerinde para olduğunu görüyorum ama o paraytı alamıyorum. Çözüm nedir acaba?
şu an nasıl alırsın bilmiyorum, trade ekranını kurcala biraz.
Onun dısında yoldaşına kervan kurdurup pahalı item verdiğinde item satılınca kazanç direk hanene yazılıyor.

hahahahahah böyle bir olay mı vardı :ddddd ben bilemedim ama komik geldi bayağı :dddd

yalnız beyler linç yemeyeyim lütfen ama oyun şu haliyle bile bir oturtuyor beni 7-8 saat oynatıyor hani bir de bu oyun dolu olsa başından kalkamam herhalde. belki de pc başına çok kilitlenip asosyalleşmeyelim diye sağlam bir oyun çıkarmamaya uğraşıyorlardır. :smile:

Eğer ki Napolyon Savaşlarının Bannerlord versiyonunu deneyimlemek istiyorsanız. 1 Ocak'ta Alfa'yı yayınlıyor olacağız! :wink:

discord.gg/bannerlord

Sword & Musket kanalımıza girin ve orada turkish-chat üzerinden kendinizi gösterin.

Sevgili geliştiriciler şu meşaleleri düzeltir misiniz artık? Artık oyundan bıktım Bannerlord online oynayayım diyorum. Orada bile alakasız bir mekanda aniden 30 fps düşüyor. Tam sürüm yayınlandı artık ne zaman çözmeyi düşünüyorsunuz? Olmuyorsa silin şunları daha iyi. Kadraja 2 tane meşale girince bilgisayarın fıtık geçirmesini istemiyorum artık.

Kadraja 2 tane meşale girince bilgisayarın fıtık geçirmesini istemiyorum artık.
Beyim foruma katıldığım ilk zamanlarda ben bunun şikayetini yapıyordum o zaman takan olmadıysa artık düzeleceğini pek sanmam yorma kendini. Daha önce 100 kez söylediğim şeyi söylüyorum, koca savaş alanına bakarken 60fps alırken 2 tane meşalenin olduğu duvara bakarken yerlerde sürünüyor fps, diyecek söz yok.

Back
Top Bottom