Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Olmaz olmaz, yani zaten forum arada çay yudumlayıp tatlı tatlı sohbet edecek ıssızlığa ulaşmışken, tarihteki ilk trafik kazasından hallice birbirinize nasıl girmeyi başardınız hayret ediyorum.
cevabını merak ettiğimden değil.

Aylar sonra geri döndüm oyuna. Özlemişim be , ne kadar diyalog vs. Eksiği de olsa savaş konusunda böyle mekaniği olan oyun oynamadım. Keşke tam sürüme geçirseler de artık modcular güncelleme korkusu olmadan modlarını yapsa. Zaten skyrim gibi 100 mod kurulup oynanacak belli. Tw ben yönetsem bugları süpürür full sürüm yapardım sonra bir süre çalışıp ücretsiz dlc ile eklenecek özellikleri toptan ekler yenilik getiren dlclere başlardım.

Şahsen bu halde bile oyuna puanım 9/10 , kimse kızmasın bugün alınır mı deyince alma çok kötü dedikleri cyberpunk bile birsürü youtuber tarafından falan en beğendiği oyun seçilmişti. Benim hoşuma bu haliyle bile gidiyor.

Belki de dünyanın en hareketli ve aktif topluluğuna sahiplerdi. Nasıl başardılar da dağıttılar aklıma knight online geliyor gm lerin tl ye item ve koxp satması neticesinde oyun oynanamaz hale gelip bitmişti. Bannerlord da içerik eklememesi ve şu kooosss koca binlerce oyunun sahip olmak istediği dinlemek istediği topluluğu çil yavrusu gibi dağıtıp herşeyi devlet sırrı gibi saklaması taleworlds ü bitirir. Aha bunu kaydedin beyler.

İnsanlar içerik bekledikçe savaş ekliyorlar 1.7.0 da dağları oynatıcaz sandılar gazı 2 gün sürmedi...

Yabancı forumda görmüştüm bir yorum. Biraz burada tepki çekebilir belki ama bence haklılık payı var. Biz bu forumda oyunu sevmeyenler olarak toplanmışız, hep birbirimizi destekler yorumlar atıp duruyoruz. 413 sayfanın yarısı aynı yorumlar ve birbirimizi destekleyen şeyler. Şuan baktım Bannerlord en çok oynananlar listesinde 44. sırada. Steam'de %87 olumlu yorum. Yani, şimdi bizim gibi sayısı az ve sürekli "oyun şöyle kötü ya, oyun hiç tat vermiyo ya, bir Warband değil ya" yorum atan insanları kim bir yetine takar.

Yabancı forumda görmüştüm bir yorum. Biraz burada tepki çekebilir belki ama bence haklılık payı var. Biz bu forumda oyunu sevmeyenler olarak toplanmışız, hep birbirimizi destekler yorumlar atıp duruyoruz. 413 sayfanın yarısı aynı yorumlar ve birbirimizi destekleyen şeyler. Şuan baktım Bannerlord en çok oynananlar listesinde 44. sırada. Steam'de %87 olumlu yorum. Yani, şimdi bizim gibi sayısı az ve sürekli "oyun şöyle kötü ya, oyun hiç tat vermiyo ya, bir Warband değil ya" yorum atan insanları kim bir yetine takar.
Benimde steam olumlu yorum. Bu bir kiyas olamaz. Oyun berbat değil ya da girilmeyecek gibi de değil. Yaklaşık 20 kadar mod kullanıyorum tam 1000 saat oynamışlığım var. İnsanlardan şunu yapmazsan ben oynamam diyen %10. Neden 20 farklı mod kurmadan oynayamıyorum? Neden firma personeli çalışmıyor? En büyük dertler bunlar

Aylardır bir detaya giremediler yani insanlar haklı tamamen her türlü isyan etmekte.10 yıl sonra yeni bir seri çıktı doğal olarak detay beklemesi çok çok normal.Kahramanlardan krallığın faydasına göreve gönderirdik araştırma yapsın diye yıl 2010’da yani doğal olarak 2020 oyununda ileri seviye kapsamlı derin bir oyun beklemek çok olası birşeydir yoksa ne gerek var.Bu oyunun gücü zaten kendine has bir yapı sunması oyuncuya doğal olarak bu kapasiteden insanlar birşeyler bekleyebiliyor ve o yüzden insanların bu kadar zoruna gidiyor.Bunu yapabilen insanların bir kaç diyalog hikaye hazırlaması çok zor birşey hiç değil.Freelancer modunu düşün sadece dostum çok abartılı birşey beklenmiyor zaten olması gereken hoş güzel detaylar.@Bjorn The Hound

Last edited:
Back
Top Bottom