Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

23 yeni harita eklenmiş, gerisini "ilerleyen zamanlarda" ekleyeceklermiş. Az önce izlediğim bir sahnede adam köyden uzak olmasına rağmen köyün içinde savaştı, çok zaman alacaktır yerli yerine oturması. Ayrıca emir UI kısmı çok kötü görünüyor o slow motion ile birlikte, eski hali daha iyiydi.

sanırsam bir kaç sayfa once 1.7 numaralı sürümler oyunlar için çok bereketli oluyor demiştim son umut olarak, bunun üstün harbiden "buradayız" dedirten bi update gelmesi 1.7 ile :grin:

@MArdA TaleWorlds
Battle Terrain Map güzel görünüyor, ileride daha da gelişecektir umarım yalnız köprülerin olduğu bazı haritalarda nehirlerin önüne görünmez duvar/bariyer koyulmuş, ileride bunun değiştirilme imkanı var mı? Sanırım köprü üzerinden savaş yapılsın diye böyle karar verilmiş ama anlamsız olmuş görünmez duvarlar. Onun yerine nehre girdikten birkaç adım sonra ilerleyememek daha estetik/gerçekçi/mantıklı olur gibi. Hatta bir şekilde bu sistemi iklim sistemiyle birleştirebilirseniz kışın nehir donduğu için üzerinden geçilmesi veya yazın suların az olması-bazı noktalardan geçilebilmesi gibi tadından yenmez ama bu olmaz herhalde, yine de bir fikir olarak dursun.
Bunun geri gelme olasılığı yok anladığım kadarıyla:

Çok Uzun zamandır ilk kez güzel bir patch gelmiş, hakkını verelim.

Gördüğüm kadarıyla kuşatmada merdiven çıkma sorunu büyük oranda düzelmiş. Ayrıca ordu dizilimi falan gayet hoş olmuş. Biraz diyalog, hikaye ve rpg eklentisi şart. Çıkışa kadar bu eksiklikler giderilirse oyun çok daha iyi olabilir.

Hikaye veya rpg elementlerinden yana hiç beklentim yok, diyaloğa oyunun çıkmasına 1 tık kala abanırlar ondan eminim ama ne olur şu late game için en azından bir kaç şey eklesinler yada event sistemi getirsinler başka bir isteğim yok.

sen gel 3 yıl bannerlordun PS4 e çıkmasını bekle, sonra dayanamayıp 6 aylık maaş ile 14 bin e laptop al, sonra oyunu satın almak için de 1 ay çalış, 1 hafta yarım yamalak oyna sonra miss gibi yama gelsin, laptop bozulsun :xf-grin::xf-grin::xf-grin::xf-grin::xf-grin:

Savaşlarda 1000 vs 1000 diyor. Sadece custom battle mi yoksa savaş asker sayısını 2000 e çıkartma mı geldi?

@Bloc Merhaba nasılsın?
Sanırım güzel bir yama geldi özellikle performans açısından yenilikler var. Mod yapmaya veya yaptıklarını paylaşmaya, eskileri güncellemeye devam edecek misin? Şu pusu için yaptığın çalışmayı geliştirip mod haline dönüştürmeni ve yapay zekanında aynı davranışta bulunmasını çok beklediğim birşey. Hani böyle 120 kişilik sağlam askerli bir lord ya da 1000 kişilik bir ordu değilde askeri az olan acemi dolu olan bir lordun daha meyilli olması daha mantıklı olur ne bilim işte sen ayarlarsın :smile:

sen gel 3 yıl bannerlordun PS4 e çıkmasını bekle, sonra dayanamayıp 6 aylık maaş ile 14 bin e laptop al, sonra oyunu satın almak için de 1 ay çalış, 1 hafta yarım yamalak oyna sonra miss gibi yama gelsin, laptop bozulsun :xf-grin::xf-grin::xf-grin::xf-grin::xf-grin:
kral seninki de üst düzey şansmış he

Bir kaç aydır oyuna girmiyordum, pc den yer açıp bu gece tekrar yükleyip biraz online da takılmayı düşünüyorum. Sonra da beta 1.7 geçip single başlarım belki.

Back
Top Bottom