• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

fatihbaz

Regular
Beyler modcunun biri uğraşmış kule tırmanışlarını düzeltmiş. Askerler 3 merdivenide kullanıp çıkıyorlar :grin: Belki savaşlarınıza zevk katar diye yazmak istedim.
Modun ismi: SiegeTowerFix
modun linkinide verseydin kardeş.böyle nasıl bulucaz modu :smile:

Segrek1234

Sergeant at Arms
aile üyesi olmayan bir klan mensubuna klan kurdurup toprak verebiliyormuşuk. kurulan klan 2 seviye oluyormuş. gerisi kendi bozduklarını tamirlemeye çalışmışlar. gene tek özellik eklemiş 100 küsür arkadaşımız sağolsun, kaç yeri bozdular bilen yok şuan için...

Sanberk

Knight
WB
Ondan sonrada bize ihanet edip başka krallığa katılır. Hep beraber cinnet geçirir ekranı yumruklarız. :grin:
🤣, valla iletiyi attıktan sonra farkettim ki o kadar da önemli değilmiş, çünkü aynı kayda o kadar uzun süre devam edemiyorum. Asıl sorun bu..

trhan12

Sergeant
Gelen yenilikleri zorlasan 100mb hadi 1gb olsun, kalan 6 gb ney ki ?

Ufak tefek hataları lütfen fixlemeyin, oyundan atmayan ve oyun zevkini bozmayan hataları tam sürümde düzeltirsiniz, içerik verin bozuk olsun düzeltirsiniz ama bir şey verin 😭

Yasinrip

Veteran
Lord yapılan yoldaşlar aile üyeleri ile geliyorlarmış, bu güzel olmuş..
İzlemeye üşenenler için aile üyelerinin özellikleri çok iyi, bir tanesi hekimlikte diğeri kuşatma aletleri yapımında usta :grin:
Klan seviyeleri 2 olarak başladığı için sadece 1 tane birlik oluşturabiliyorlar. 3-4 olduğu zaman bayağı etkili olurlar.

BetoffeN

Knight at Arms
M&BWBWF&SNWVC
yoldaşları lord yapabilme güzel. Ancak klan bayrak rengi kahverengi oluyor, kralığın rengini almıyor. Bilinmiyorsa @MArdA TaleWorlds buradan raporlayayım. Onun dışında lordlar umarım evlenip çocuk yapabiliyordur.

scarlie

Recruit
ölüm açık olunca bir yerden sonra klanlarda ordu kurabilecek yaşta üye kalmaması hata mı yoksa 3 save üste üste benim şansıma mı böyle oldu

Ahmet Faruk

Squire
ölüm açık olunca bir yerden sonra klanlarda ordu kurabilecek yaşta üye kalmaması hata mı yoksa 3 save üste üste benim şansıma mı böyle oldu
bir savede kuzait lorduydum bütün klanlar yok oldu neredeyse, ordu kuramıyordu krallık bir sürü toprağı olmasına rağmen.

MArdA TaleWorlds

Community Support & Localization
Community Support
M&BWBWF&SNWVC
yoldaşları lord yapabilme güzel. Ancak klan bayrak rengi kahverengi oluyor, kralığın rengini almıyor. Bilinmiyorsa @MArdA TaleWorlds buradan raporlayayım. Onun dışında lordlar umarım evlenip çocuk yapabiliyordur.
Bu durumu fark ettik, üzerinde çalışılıyor şu anda.

Top Bottom