• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

La olm koca kral oldum, kıtanın yarısına hükmediyorum ama başkente kumandan/general atayıp şu askerleri eğit diyemiyorum, şu bölgelerde xx miktarda devriyeler gezdir diyemiyorum. Kral mıyım hıyar ağası mı ?
 

BetoffeN

Knight at Arms
M&BWBWF&SNWVC
La olm koca kral oldum, kıtanın yarısına hükmediyorum ama başkente kumandan/general atayıp şu askerleri eğit diyemiyorum, şu bölgelerde xx miktarda devriyeler gezdir diyemiyorum. Kral mıyım hıyar ağası mı ?
E aramıza hoş geldin diyelim? Arkadaşımızı şu masaya alalım.
 

Makaveli23

Knight at Arms
ne yani taleworlds 42 gündür hiçbir şey yapmıyor mu?
Dostum, Taleworlds 2922 gündür hiçbir şey yapmıyor :smile:

07B89120-B48D-45FB-AF1D-49AF6CD16790.jpeg
 
Size soruyorum 140 kişi ile şu tarzda bir oyundan verim alınabilir mi
3 5 kişilik bi ekiple warbandı yapmış bi ekip bu. 140 kişi nin hadi 70 80 i adam akıllı çalışan olsun onlarla çok daha güzel şeyler yapmaları lazım. ayrıca bir üstteki yorum doğru aaa fiyatına aaa eleştiriler gelir
 

Lucon

Subforum Moderator
WBWF&SNWVC
Selamlar, burada genel olarak aktif paylaşım ve tartışma yapıldığından dolayı mod topluluğu içinde genel olarak bilinen projemiz Sword & Musket'in yeni video-blogunu yayınladık. Düşüncelerinizi bekliyoruz.

Dev Blog 1.0.2:
 

Segrek1234

Sergeant at Arms
Düşüncelerinizi bekliyoruz.
çok güzel gelişmeler tebrik ediyoruz darısı bannerlord un başına GERÇEKTEN !!!

şimdi soracağım 3 nokta var;

1- Mesela villa sanırım napolyon war warband daki villa oraya hücum eden ordu top ile ateş ettiğinde işte tuğla duvarlar 3 ila 5 isabet sonucu delik 1-2 tane daha yedi mi üstten göçme gibi direkler 8-10 darbede yıkılma vb (rakamlar atmasyon) olacak mı? mesela içerideki fıçılar gözüme çarptı onlara top çarptığında 1-2 tanesi parçalanıp 1-2 tanesi sağa sola dağılacak mı bu şekilde hareketli objeler mi?

2- Emir - komuta çok önemliydi napolyon da bunda da mesela askere hücum emri verirken F1 - F3 yani direk charge diye bağıracak mı yoksa bayraklar görüyorum 3-5 tane sonra komutan yanında dolaşan bir sancaktar görüyorum komut ile komuta uygun sancak kaldırılıp ona göre mi asker hamlesini yapacak? çok şahane olur bence :smile:

3- Askerlerin üniformaları birazcık dandik gibi sanki bi de gözüme çarpan çok yeni ve çok temiz üniformalar. birazcık eskitme uygulanıp mesela paçalara çimenli ağır toprakta yürürken çamur, kum ve kuru toprakta yürürken toz efekti verilmesi mümkün olur mu?
 
Top Bottom