Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

NordicEarl

Veteran
WBNW
1.6 beta sürümünde şu demircilikten kısa sürede zengin olma yani 100k lik cirit üretme olayını çözmüşler mi? bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Ben denicektim o işi ama konsolda bir türlü tüm demircileri açma kodunu bulamadım yeni save açıp cirit parçalarını açasım da yok bilen varsa cevaplarsa iyi olur

1.6 beta sürümünde şu demircilikten kısa sürede zengin olma yani 100k lik cirit üretme olayını çözmüşler mi? bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim
Tümüyle denemedim fakat başlangıçta aldığınız siparişler en fazla 1000 dinar ediyor. Fakat yanılmıyorsam forumda birileri fiyatların hala yüksek olduğunu yazmıştı.
Ben denicektim o işi ama konsolda bir türlü tüm demircileri açma kodunu bulamadım yeni save açıp cirit parçalarını açasım da yok bilen varsa cevaplarsa iyi olur
Mod hala çalışır durumda. Demircilikteki tüm parçaları açıyor.

Royalus

Marquis
M&BWBWF&SNWVC
Diyalog yok, seslendirme yok, senaryo eksik, kuşatma yapay zekası bitik. Fil modeli yapacaklarına şunlara el atsalar bir arpa yol giderlerdi belki.

3 tane özellik listesi yayınlamışlardı hala daha çoğu özellik yok. Bu oyun nasıl tam sürüme gidecek anlamadım. Bir anda bütün özellikleri salamayacaklarına göre kafadan 1 yıl daha var gibi çıkışa.
Anlamadım gitti dostum..
1 yıl daha uzamaz artık. Yılbaşında çıkacak oyun. :/ Nasıl yetiştirecek orası muamma.
Yetişecek birşey yok gibi geldi geçti 15 ay dostum sorun bu işte :roll:
@NordicEarl
Yeni tweak modumuz beyim.
Hem diğer özellikler ayarlar ve demircilik itemlerinin hepsinide açabiliyorsun.(Modun eklediği silahlarda dahil) Baya geniş kapsamlı ayar modu.

kargicii

Recruit
Fil Dlcsi :lol:
Fil modu mu desek?
Biraz geç kaldım , yukarıda tartışıyorlardı vakken darshi falan. Muhtemelen sturgiyalarda takılan nordik bir klan vardı adını unuttum , onlar gibi değişik bir klan olur binekleri de fil olabilir. Üstüne klan vs. Eklenmese bile sadece fil gelmesi çok değişik olur , çarpma hasarı 100 olup askerleri çarparak öldürdüğünü düşününce savaş meydanında tam bir kaos :grin:

Edit: hz ömer adlı arap yapımı bir dizide filler vardı , gerçekten filli bir orduya karşı savaş aşırı zor görünüyordu o dizide. Filler Aseray ve Kuzaite biraz daha uygun aslında , diğerlerinin işi zor.

Şu oyuna sancak taşıma özelliğini geri getirseler keşke. Bir de sizce şu an oyunu kaldıran sistemler oyun tam çıkış yapınca da kaldırabilir mi?

tlgklz

Grandmaster Knight
WBWF&SVC
Kusura bakmayın ama dlc olarak gelirse birebir modeli kullanmanıza izin verilmeyecek :d. Lisans sorunu çünkü.
Hoş, azıcık değiştirilmiş model lisans sorunu olmaktan çıkar ama yine de sadece "fil" ekliyorsa, TalEAworlds olmuş demektir.

bycoko

Sergeant
oyunun çıkışı da açıklandığına göre artık normal oyun böyle kalır .Diploması vb . birçok oyuna derinlik katacak özellikler dlc ile gelir .

tlgklz

Grandmaster Knight
WBWF&SVC
Daha geçen gün sadece 3 saat oynadığım için iade talebi gönderdim ve reddettiler :d
Bir de zaten olması gereken özellikleri getirmek için dlc mi alacağım? 10 lira bile olsa almam. Paradox Interactive miyiz, EA Games miyiz kardeşim, dlcler ile base oyun oynayacağız.

dijiTurk

Banned
WBNWVCM&BWF&S
@Unique 100saati devirmissindir diyordum ama 2 saat sp+mpye goz atmis bir oyuncu olsrsk ustalik sistemi onerime karsi cikmana ve de esas guzel olanin benim onerimdeki gelistirmeler degil, su an olan oldugunu soylemene; simdi çok daha fazla sasirdim.

Unique

Master Knight
WB
@Unique 100saati devirmissindir diyordum ama 2 saat sp+mpye goz atmis bir oyuncu olsrsk ustalik sistemi onerime karsi cikmana ve de esas guzel olanin benim onerimdeki gelistirmeler degil, su an olan oldugunu soylemene; simdi çok daha fazla sasirdim.
sp de 3 saatim var, mp yi oynuyorum yoksa

kargicii

Recruit
Oyunun ne olduğunu görmek için yetiyor bence
Çok abartı. Burada en çok eleştiren dahi muhtemelen bir 100 saat harcamıştır oyuna. O kadar da çöpmüş gibi yazmayın , binlerce insan steamde olumlu oy vermiş bot mu bu insanlar ? Ara sıra foruma geliyor böyle tipler anlamıyorum madem 3 saatte iade edecek kadar kötüydü hiç mi videosunu izlemedin alırken :grin: -- pintipanda ikinci defa seri çekti hala bitmedi , son attığı video 1 gün dolmadan 30k izlenmiş o kadar ölü oyun olsa millet neden izlesin , yayıncı mı yok oyun mu yok. Tamam oyunda eksikler çok , şu an ben de kenara koydum öyle duruyor da ara sıra adeta düşmanlık yapıyor bazı kişiler suyunu çıkıyor.

Top Bottom