Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Errayn

Sergeant Knight
oyun scam cikti ilk 1.6 yi sildiler simdi 1.5.10 i sildiler kendi kendini imha ediyor oyun. Armagan kirmizi dügmeye basti

Last edited:

Middovah

Sergeant at Arms
WB
  • All saddles can now be equipped as civilian equipment.
Artık sivil olarak atımızla şehire girebileceğiz, yeeeeey!
----------------------------------------------------------------------------------
ciddi ciddi şu berbat oyunu doldurup toplamak yerine dlc üzerinde mi çalışıyor bu adamlar? şaka gibi gerçekten.

database'den 1.6 yı kaldırmışlar, galiba pişman oldular biz ne attık böyle diye
Oyun o kadar kötü değil aslında ya, oynayınca oynuyorsun yani, DLC de o kadar büyük bir şey değildir bence, büyükse bile yakında eklenmez... (Hem filler, yeni medeniyetler, yeni içerikler falan eklenirse fena da olmaz açıkçası)

Valtoin

Grandmaster Knight
Oyun o kadar kötü değil aslında ya, oynayınca oynuyorsun yani, DLC de o kadar büyük bir şey değildir bence, büyükse bile yakında eklenmez... (Hem filler, yeni medeniyetler, yeni içerikler falan eklenirse fena da olmaz açıkçası)
berbat dememin nedeni oyunun bomboş olması.
yenilik dlc vs gelsin ben de isterim de önce elimizdeki biraz bir şeye benzese keşke. 1 buçuk yıldır diyalog eklenmiyor daha ne olsun gel çıldırma

trhan12

Sergeant
suan ne olucak merak ediyorum, guncelleme sonrasi oyun dosyasini dogrula yaptim tam dogrulamaya baslayacakken update geldi, simdi de dogrulama yapiyo monkaS

Unique

Master Knight
WB
Desenize firma paraya doymamış, milletten götürmek için dlc peşinde sürünüyorlar. Doyumsuzluk mu desem beceriksizlik mi desem bilemedim.

Errayn

Sergeant Knight
image.png
image.png

image.png

Fill dlc sinden görüntüler simdi bi troop a ekleyip binmeyi deneyecegim

blwpark

Recruit
beta yükleyip alelacele silmek nedir yahu?

sayın genel müdürümüz, hegel, tinin görüngü bilimi kitabında mutlak aydınlık ve mutlak karanlığın aynı şey olduğunu söyler çünkü ikisinde de hiç bir şey göremeyiz. ihtiyacımız olan şey sadece görmemizi mümkün kılan ışıktır. bu şekilde etrafımızı görebilir ve ilerleyebiliriz. bunun konumuzla ilgisi şu; mükemmel olmasına çaba gösterdiğiniz için (mutlak aydınlık) oyunu 1,5 yıldır sefil bir şekilde süründürüyorsunuz (mutlak karanlık). önerilere kulak tıkıyorsunuz, modcuların yaptığı son derece yaratıcı geliştirmeleri yok sayıyorsunuz, oyuna emek veren/yaratan çalışanlarınızın önerilerini elinizin tersiyle itiyorsunuz.

ya da bütün bunlar benim bir takım saçma varsayımlarım. ancak bunun da sağlamasını yapamıyoruz çünkü kutsal dudaklarınızdan işin doğrusunu duyabileceğimiz sözcükleri çıkarmaya tenezzül etmiyorsunuz.

wtf dude?

argon45

Baron
Atlara downgrade'in ağababasını yapan adamlar fil eklemeye çalışıyor oyuna; bir oyuncu çıkıp "fil eklensin" dese "ne gerek var, gereksiz, kozmetik şeyler oyun çıktıktan sonra eklenir vs" diyecek kişiler de seviniyor buna, gerçekten ilginç. 8 yıl geliştirme + neredeyse 1.5 yıl erken erişimden zerre ders almamış kimse. Bu oyunun 2023 geyikleri gerçek olacak bu müthiş hızla onu da söyleyeyim şimdiden.

Top Bottom