Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

dijiTurk

Banned
WBNWVCM&BWF&S
Battle + yeni video + sp&mp planlarinin yeni versiyonlari + ustalik sistemi duyurusu + karakter boy aralik artisinda ozgurlukcu yaklasim, yuksek kisisellestirme ilkesinin benimsendigi açıklaması vs hep beraber gelse. ' offffff be ' derdim. Bu yonuyle istedigim kadar dolu icerik gelmedi. Ve fakat:

Fixler oyunu guzellestiriyor unutmayalım.. Bol fixli de olsa spye de mpye de modlanabilirlige de limitlere de el atmislar. Yenilikler var. Or mpde eklenen iri yenilik; arena cok hos tasarlanmisa benziyor, merak ediyorum su an. Modlanabilirlikte toplulugun istedigi yönde (cok kapsamli olmasa da kararli adimlar atılmış, yonelim iyi, değerli) degisiklikler, bolca duzeltme var. Bunları da onemsiyorum ben. Varsin, battle modu, ustalik sistemi, diger modlar, karakter boyut aralik artisi ve mpye yonelik diger iyilestirmeler sonraki yamalarda gelsin. Beni doyurdu bu 160b çalışması. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. En yakin zamanda deneyeceğim.

160b cikmadi, bug varmış. Yama notlarını meraklanmayalim daha fazla diye yaymladilar

Middovah

Sergeant at Arms
WB
Ben şu "Elephant Dlc" -den dolayı giriş yapamadım oyuna. Oyunbaşlar başlamaz crash veriyor.
Oyuna filler geliyor demek yeni medeniyet geliyor demek olabilir, bence yeni coğrafyalar göreceğiz, filleri Aseraya ekleyecek halleri yok ya :grin:

Valtoin

Grandmaster Knight
ciddi ciddi şu berbat oyunu doldurup toplamak yerine dlc üzerinde mi çalışıyor bu adamlar? şaka gibi gerçekten.

database'den 1.6 yı kaldırmışlar, galiba pişman oldular biz ne attık böyle diye

Top Bottom