• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

NordicEarl

Veteran
WBNW
Haklısın donma geçtiyse iyi ama 30 modla oynamama rağmen oyun hala boş donmasa ne olur? Hala yeni savaş haritaları sistemi gelmedi. Diplomacy fixes modunu yapan adam beta ile uğraşmıyor diye eksik diplomacy oynamak zorundayız...
O konuda haklısın oyunun adam olması için 30 tane mod yüklüyoruz maalesef
 

Middovah

Sergeant at Arms
WB
Forumdaki kişiler Bloc'un modlarını biliyor zaten nasıl bir kabiliyette ve gönül insanı olduğunuda biliyor.Turkısh player kim diye sorarsan forumu bilmeyen kişiler veya mod yüklemeyi bile bilemeyen kişiler için hazine bir yayıncı.Oyunu çok düz oynayan insanlar var.Güzel bir öğretici şekille M&B oyuncu arkadaşlarımıza güzel bir hizmet yapıyor bana göre.RP ruhu nasıl birşey onuda güzel sunuyor insanlara.Warband öncesinden beri oyunu oynayıp forumu bilmeyen insan sayısı çok emin ol.TP'ı yedirmem :grin: TP yayınında Bloc başkanın sesini bile duymak şahsen beni mutlu etti.
Şaka yaptıydım reis :grin: Turkish Player'ı 2 bin aboneden beri takip ediyorum zaten :razz:
 
Top Bottom