• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Edarin

Sergeant
cuma günü major patch geldi, bahsettiğiniz cumartesi 25 nisan günü minor patch geldi 1.2.1 topluluktan da bakabilirsiniz. :smile:
News kısmına girip 1.2.0 patch notları ne zaman yayınlanmış bakabilirsiniz. Zira çok iyi hatırlıyorum patch yayınlandığı gün notları da yayınlanmıştı.

BetoffeN

Knight at Arms
M&BWBWF&SNWVC
News kısmına girip 1.2.0 patch notları ne zaman yayınlanmış bakabilirsiniz. Zira çok iyi hatırlıyorum patch yayınlandığı gün notları da yayınlanmıştı.
hocam topluluğa bakmamakta ısrarcısınız. neyse siz öyle bilin ne diyeyim :grin:

cellami

Knight
M&BWBWF&SNWVC
ilk haftalık patch 17 nisanda 1.1.0 ikincisi 24 nisanda 1.2.0 bugün de yeni patch gelmesi gerekiyor önümüzdeki 18 saat içinde yayınlayacaklardır.

OktayHan

Squire
WB
Bugün 1.5.0 gelir mi ne diyorsunuz ?
Bahsettikleri gibi en büyük değişim krallık yaratma arayüzü ve oto savaş üzerine ise 1.5.0'dan ziyade 1.4.2 gelir diye düşünüyorum. Yabancı forumda kartopu etkisini kaldırmak için haraç sistemi vs. getirileceğinden bahsediliyordu ama atılan resmi twitte bahsedilmemiş bu tarz bir yenilikten.

Top Bottom