Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Umarım yeni gelen şehir ve köyler güzeldir, genelde hep aynı materyali kullandıklarından dolayı içim daralıyordu bazı modellemelerde. Başka insanların yaptığı modellemeler gerçekten stok halinden daha iyi. Umarım onlara benzer yapılar gelmiştir

• Oyuncu artık krallığındaki tahttan çekilebilir.
Wow güzel...
Bunu çevireyim:
"Artık kurduğunuz krallıktan ayrılabiliyonüq".
Daha süslü cümlelerle yazınca mevcut mekanik değişmiyor maalesef :???:
Ben de isterdim krallığı yoldaşlara emanet edip epik bir konuşma yaptıktan sonra ticarete atılalım, oradan kazandığımız parayla yeni bir krallık girişiminde bulunalım, eski krallığım yoldaşlarıma emanet olduğu için müttefik olalım.. Diplomasi, ihanet, hayal kırıklıkları..

Ben bu güncellemeyi beğendim. Klan üyelerinin pasif/agresif/savunma şeklinde emir verebilme ozelligi de gelmiş mexxiconun dediği gibi.

Bu da fena özellik değil. Sıkıntı bunların zaten eklenmiş olması gerekirdi çoktan. Bir sene sonra geliyor olması garip böyle "detayların" ama gelmesi de önemli.
+1 Dediğiniz gibi başkan bu kadar süreden sonra böyle birşey gelmesi şaşırtıcı ve önemli devamını dileriz sevgili TW.

Last edited:
Oyunu ek olarak beta sürümünü indirip, ana sürümü pc de bulundurma gibi bir şey yapabiliyor muyum? Online da oynayabilmek için

Hiç sanmıyorum.

Modlama kitine tekrar bi göz attım. Uçucu hızlı kıyas hafızam beni yanıltmıyorsa, yeni bazı eklentiler şu şekilde:
3Wn_l.png

(küplerdeki adam, entitinin öngösteriminde gözükmüyor)
(yataklarda çeşitlendirmeye gidilmiş gibi, bir sürü renk/çeşit var)

En ilginci, geçen sefer baktıgım hali daha bir gelişmiş, işlevselleşmiş darağacı gördüm:
FzB92.png

1.3gb indiren varsa özelliklerden 1.5.10 betasını seçmeleri gerekiyor. 5.4gb toplam boyut.

Ben bu güncellemeyi beğendim. Klan üyelerinin pasif/agresif/savunma şeklinde emir verebilme ozelligi de gelmiş mexxiconun dediği gibi.
Kral iken tahttan çekilmede eklenmiş dostum göz yaşartıcı bir kaç özellik gelmiş.Umudumu kaybettiğim bazı konularda bir yeşerme var..
Sonunda klan emirleri ile alakalı bir etkileşim geldi.
20022.gif

Kral iken tahttan çekilmede eklenmiş dostum göz yaşartıcı bir kaç özellik gelmiş.Umudumu kaybettiğim bazı konularda bir yeşerme var..
20022.gif
Eğer ikinci bir berber özelliği vakası gibi değilse, on numara bir özellik. Bu arada bahsi geçen büyük MP güncellemesi 1.5.10 la gelmeyecek sanırım. (Bu arada gife yıkıldım ahahah @Royalus :grin:)

Last edited:
yeni sefere başlarken ki video harikaydı, kısa bir kalradya tarihi filmi gibiydi, kim düşünüp yaptıysa eline sağlık :smile:

Back
Top Bottom