Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Bende bu konuda çok rahatsızım. Aseray'lılardan Hakan'ı kestim diye Rhagae ile ilişkim düşüyor. Karım Ira bana küsüyor. Ulan siz birbirinize düşmansınız manyaklar ne bu öfke ne bu kin. Dokunmayınca da habire birbirlerinin köylerini gasp ediyorlar kuşatıyorlar ben Aseray sevmiyorum diye bana kızıyorlar.

''Ama bir gün öldürmediğim her Aseraylı için bana küfür edecekler.''
Gerçek Kuzait Kağanı Kiok.
Umarım hepsi düzelecek azizim. Çok yaşa kiok. :grin:

Umarım hepsi düzelecek azizim. Çok yaşa kiok. :grin:
Bekliyoruz ben güveniyorum TaleWorlds ekibine oyun bir gün çok gelişecek :grin:

? Kağan gibi Kağan adamsın Kiok ? Bu arada yeni güncelleme gelmeyecek herhalde. Yeni güncellemeyi sadece geliştiriciler oynuyor galiba.
Sağolasın dostum :smile: Belki bize süpriz yapıp bol içerikle geliyorlar olabilir. Keşke böyle bir şey olsa. Ama diyaloglar gelişsede düşmanlarıma ''Sana bir sorum var. Boşver.'' demeye devam edeceğim :grin:

Onca sene oyunu beklemiştik, çıkınca da bekleyecek bir şey kalmayınca boşa düşmüştük. Sağolsun Taleworlds bu açığı hemen kapattı, şimdi de güncelleme bekliyoruz oyuna :grin:

Witcher 3 e başladım da bannerlordu tamamen unuttum. Güncelleme gelirse bile indirirmiyim bilmiyorum ama güncelleme gelir inşallah

Konu sakız gibi uzamış haliyle. Ama bir şey diyeyim mi, şimdi bilgisayar önümde açık ve yarına kadar yetiştirmem gereken sıkıntılı bir iş üzerinde çalışıyorum. Yanisi şu; pandemi konusunu ülkece askıya alıp işe güce döndük ya, TW'de "siz işinize bakın biz buraları toparlıyoruz" havasına iyi ki girdi. Yoksa "dur bir bakayım ne olmuş ya" diyerek oyuna dalıp gidip hapı yutma riskim var valla. Zaten iş sıkıcı ben de kaçmaya teşneyim. Neyse teşekkürler TW :smile: uzatın abi, yavaş yavaş çalışın güzelce :smile:

Konu sakız gibi uzamış haliyle. Ama bir şey diyeyim mi, şimdi bilgisayar önümde açık ve yarına kadar yetiştirmem gereken sıkıntılı bir iş üzerinde çalışıyorum. Yanisi şu; pandemi konusunu ülkece askıya alıp işe güce döndük ya, TW'de "siz işinize bakın biz buraları toparlıyoruz" havasına iyi ki girdi. Yoksa "dur bir bakayım ne olmuş ya" diyerek oyuna dalıp gidip hapı yutma riskim var valla. Zaten iş sıkıcı ben de kaçmaya teşneyim. Neyse teşekkürler TW :smile: uzatın abi, yavaş yavaş çalışın güzelce :smile:
Kolay gelsin hocam :grin: O duyguyu iyi bilirim, seni çok iyi anlıyorum:grin:

1 aydır oyunu oynamıyorum.yeni bir güncelleme var mı diye foruma kayıt oldum fakat hala bir ses seda yok gördüğüm kadarıyla.hayırlara vesiledir umarım bu sessizlik.

Teşekkürler bilgilendirme için dostum.
isterim ben yanılayım akşam hepimiz süper büyük bir patchle coşalım ama durum bu. Ki patch geldiğinde 1.4.1 den 1.4.2 ye geçişe olan farklılık kadar ancak olacak ; ki o durum 2 hafta sürmüştü. Neyse öyle umalımda kod refaktör olayı gelecek içerikleri hızlandırsın

Ki patch geldiğinde 1.4.1 den 1.4.2 ye geçişe olan farklılık kadar ancak olacak
It will be similar in scope to prior patches.
Bu söyleneli çok vakit oldu o zamanlar bu kadar uzayacağını bilmiyorlardı bu sürecin. Yani o kadar da küçük bir patch gelmeyebilir.

Ayrıca dün de bu söylendi.
If everything goes well, it will be a few days after.
Her şey yolunda giderse bir kaç gün sonra diyor.

Her şey yolunda giderse bir kaç gün sonra diyor.
işte mexico da en azından 1 hafta diyeli 2 3 gün oluyor; o nedenle bu hafta olmaz diye düşünüyorum.

Bu söyleneli çok vakit oldu o zamanlar bu kadar uzayacağını bilmiyorlardı bu sürecin. Yani o kadar da küçük bir patch gelmeyebilir.
refactor sırasında takımın bir kısmı izin kullandı; o nedenle tabiki birşey yoktur demiyorum ama 45 gün sonra diye çok major birşey olmaz.

Back
Top Bottom