Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Çıkışının 1. Senesini dolduracağı için şöyle bol yenilikli, oyunu içerik anlamında uçuracak bir güncelleme gelse de mutlu olsam ?
tam 30 martta 1.6 gelse, içinde planlanan tüm özellikler ile birlikte gelse, banner ve diyalogların eklenmesiyle de pastanın üstüne mum dikilse , hayat diyorum bayram olsa...

hayallerde yaşıyoruz yine :smile:

Birkaç dk sonra ekran görüntüsü bölümüne bo ile ilgili birkaç alıntı atacağım. Bunun dışında söylemeliyim; nedendir bilmem ama fps artmış gibi oyunda. Ayrıca bazı dokular iyileşmiş gibi geldi bana ve ışıklandırmalar da güzelleşmiş bazı haritalarda/günün bazı vakitlerinde. @Lamkrin 'in dediği gibi bir iyileşme var sanki(aynı mp haritasına henüz denk gelmedim).

6RUFR.jpg

Z-Uy3.jpg

Bu çıkan online mod tutar , bugün girdim oturmuş bayağı. Ama çok sefil başlıyoruz , en azından altımızda at elimizde sopa olsa iyiydi :grin: hala birşey anlamadım geziyoum mapte.

Cıkmadan baktım, 360a yakın kişi tek bir sunucuda, AI askerleriyle vs dolaşıyorlar kalradyada..
Haritada ufak lag hissediyorsun , ayrıca çatışma anında(arena daha rahat) ama yerel bir sunucu degil+yeni test ediliyor iyi gözüküyor gene.

Cıkmadan baktım, 360a yakın kişi tek bir sunucuda, AI askerleriyle vs dolaşıyorlar kalradyada..
Haritada ufak lag hissediyorsun , ayrıca çatışma anında(arena daha rahat) ama yerel bir sunucu degil+yeni test ediliyor iyi gözüküyor gene.
İnsan 'Vay be' demekten başka birşey söylüyemiyor.Şaşkınlıkla takip edicem gelişmeleri.

Bu oyunun quick battle ında neden MP yok? Şimdi aklıma geldi olsa çok güzel olabilirdi.
Herşeyi geçtim de 1 sene boyunca MP gram adam akıllı birşey gelmedi. :grin: Duel bi gelecek o kadar.

Herşeyi geçtim de 1 sene boyunca MP gram adam akıllı birşey gelmedi. :grin: Duel bi gelecek o kadar.
Performans testleri ve 120lik bir sürü yeni sunucu, yeni haritalar, siege, duel_basic, MP iyilestirmeleri vs gelmedi mi? Maç arama sisteminde düzeltmeler + yeni temel izleme modu + adv_duel + battle + Voicechat için de bayadir çalışılıyor, belki bu ay sonunda gelirler. 1senede baya iş yapılmış olcak, yetmese de. (Tr sunucu şart)

Bo modu 1saate kadar kapasiteyi 500e cikartacakmis. 1500e kadar yolu var...

Last edited:
Ben Player vs Player savaşı yapmak istiyorum quick battle a gelse bi 2 gün kapanır tuavlete bile çıkmazdım galiba.( 5-7 aydır now u test etmek harici girmeyen ben )

Performans testleri ve 120lik bir sürü yeni sunucu, yeni haritalar, siege, duel_basic, MP iyilestirmeleri vs gelmedi mi? Maç arama sisteminde düzeltmeler + yeni temel izleme modu + adv_duel + battle + Voicechat için de bayadir çalışılıyor, belki bu ay sonunda gelirler. 1senede baya iş yapılmış olcak, yetmese de. (Tr sunucu şart)

Bo modu 1saate kadar kapasiteyi 500e cikartacakmis. 1500e kadar yolu var...
Yazı olarak uzun evet ama sadece yazı olarak...

Bu olay şeye benziyor: bir mekanda sipariş verdiğin yemek yarım saat geç geldiğinde şefin sana "Malzemeleri aldık geldik, sonra hazırladık tüp bitmiş tüp söyledik geldi sonra pişirdik getirdik" demesi gibi. Velhasıl zaten yapılması gereken şeyler eksik çıkıp sonradan eklenince 1 yılda çok yol kat edilmiyor. Bunlar zaten sipariş ettiğimiz ürünün içinde beklediğimiz şeyler. Bunun için para verildi. Dedikleri gibi çok temel düzeyde coop moduyla çıkıp 1 yıl boyunca geliştirilseydi o zaman 1 yılda çok yol alındı, yeni şeyler gördük diyebilirdik.

Bu olay şeye benziyor: bir mekanda sipariş verdiğin yemek yarım saat geç geldiğinde şefin sana "Malzemeleri aldık geldik, sonra hazırladık tüp bitmiş tüp söyledik geldi sonra pişirdik getirdik" demesi gibi. Velhasıl zaten yapılması gereken şeyler eksik çıkıp sonradan eklenince 1 yılda çok yol kat edilmiyor. Bunlar zaten sipariş ettiğimiz ürünün içinde beklediğimiz şeyler. Bunun için para verildi. Dedikleri gibi çok temel düzeyde coop moduyla çıkıp 1 yıl boyunca geliştirilseydi o zaman 1 yılda çok yol alındı, yeni şeyler gördük diyebilirdik.
En iyi böyle tabir edilebilirdi.

Kesinlikle beyim.

Keşke TW boyle içi boşluklu, parlak gözlü ve yürüme sesi farkli iskelet skini yapsa da satın alsak offikal modlarda kullanmak için..

Şahsen özel animasyon da alırdım: tamamen hareketsiz kalma şekillerindekileri ör.
(Saldırı/darbe/harekete kadar tamamen hareketsiz ve devamlı animasyon)

Back
Top Bottom