Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Currently viewing this thread:

Unique

Muted
WB
Defender ota b.. atıyor uyarıyı. PC lerin minning için kullanıldığı söylentisi vardı ama bilmiyorum el mahkum kullanacaksan kullandıracaksın.
Windows Defender kadar sağlam ve hafif bir virüs programı görmedim. Moddan şüphelenmekte fayda var.

WaziG

Knight
WBNWWF&S
Windows Defender kadar sağlam ve hafif bir virüs programı görmedim. Moddan şüphelenmekte fayda var.
Katılıyorum yalnız çoğu zaman uyardığı yada silmeye çalıştığı dosyalar zararsız ancak Windows bu konuda taviz vermiyor, o yüzden kesin bir şey olmadıkça şüphelenmek yersiz. Tabi bu modu temize çıkarmıyor o yüzden herkes kendi riskini almak zorunda ve korsan oyunlarda vs minning söylentileri var ki mantıklı.

Lamkrin

Knight at Arms
M&BWBWF&SNWVC
Defender ota b.. atıyor uyarıyı. PC lerin minning için kullanıldığı söylentisi vardı ama bilmiyorum el mahkum kullanacaksan kullandıracaksın.
.exe uzantılı dosyayı kendileri yaptıysa imzalanması gerekir. İmza yoksa bu sorun yaşanabilir.

kargicii

Recruit
Adamların işine çomak sokmayayım , belki servera bağlanmak için faan izin gerekiyordur bilemem de gördüğümü söylemek istedim. Uyarı olmasa dalıp girecektim zaten. Ne olur ne olmaz ama mod harika duruyor orası ayrı.

Gör bunları TaleWorlds(!) Zaman kavramı sıkıntı demiştiniz adamlar çözmüş işte, bu modun zaman sistemi vb. kullanılarak 2-3 tık üstü yapılsa yine yeter bence...

Gör bunları TaleWorlds(!) Zaman kavramı sıkıntı demiştiniz adamlar çözmüş işte, bu modun zaman sistemi vb. kullanılarak 2-3 tık üstü yapılsa yine yeter bence...
izlemeye anca vakit buldum, daha 6. dkdayım çok güzel olmuş ya. benim de tekrar indiresim gelmedi değil..

bişey söylemek için erken ama kendi mod listenizi kendi serverınızdaki kişilerin hızlıca erişimi için torrent ve server tabanlı (2si aynı anda) bir launcher oluşturdunuz diyelim, bunu oturup imzalamanız gereğinden fazla masraf demek; kaldı ki bu adamlar p2p'den ziyade 80 kişilik deli gibi ram isteyen bi server işletiyorlar.

ben sular durulduktan sonra indireceğim modu.

Lamkrin

Knight at Arms
M&BWBWF&SNWVC
bişey söylemek için erken ama kendi mod listenizi kendi serverınızdaki kişilerin hızlıca erişimi için torrent ve server tabanlı (2si aynı anda) bir launcher oluşturdunuz diyelim, bunu oturup imzalamanız gereğinden fazla masraf demek; kaldı ki bu adamlar p2p'den ziyade 80 kişilik deli gibi ram isteyen bi server işletiyorlar.

ben sular durulduktan sonra indireceğim modu.
Aynen öyle.

Arikey

Mod iki haftadır var ama bekelmekte yarar var tabii ki. Bu arada kovaya konulan su kapasiyesi üçten altıya çıkmış hadi yine iyisin :grin: @Neyzen Tevfik

Modda sunucu kapasitesi (80) 200de test edeceklermis/ediyorlarmış. Doğrumu bu bakabilecek var mi

Ek:

Evet, 80lik sunucuyu 200lük yapmışlar.

Last edited:

Unique

Muted
WB
İzlemek için zamanı olmayanlara özet geçebilecek var mı? Oyundaki bütün işlevleri yapabiliyor muyuz yoksa kaldırılan şeyler var mı?

havvy

Regular
İzlemek için zamanı olmayanlara özet geçebilecek var mı? Oyundaki bütün işlevleri yapabiliyor muyuz yoksa kaldırılan şeyler var mı?
Şimdilik yarım saatini izleyebildim sadece ama şunu diyebilirim aşırı bir şekilde Medieval Dynasty havası veriyor. Ekin yetiştirme mekaniğinin oyunda halihazırda olduğunu düşünüyorum çünkü bir köye girdiğimde eşimin veya yoldaşlarım tarlada köylüye yardım ettiğini hatırlıyorum.

Biraz dağıttım anlatırken :grin: beş parasız, üstünüzde paçavralarla başlıyorsunuz ve kendi yolunuzu bulmaya çalışıyorsunuz ama şuan ki görevler gibi yavan görevlerle değil. Gördüklerim ağzımı açık bıraktı.

inşallah tw destek verir bu moda geliştirilirse güzel işler ortaya çıkabilir ve insanlar oyuna yeniden ilgi gösterebilir :smile:

Last edited:
Top Bottom