Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Sonunda çıkış tarihinin geldiğini düşününce bir anda heyecanlanıyorum ama sonra karşımda tam bir oyun olmayacağı eksik özelliklerle aynı kale ve şehirlerde oynayacağım aklıma gelince hevesim kaçıyor.Bu kadar yıl sonra keşke karşımıza gelen çıkış tam bir oyun olsaydı.

Campaing hakkında az-çok bir fikir sahibi oldum son gelen güncelleme ile birlikte, beklediğimiz gibi görünüyor şimdilik.

Ayrıca oyunda Türkçe dil seçeneği aktif edilmiş ama seçtiğinizde kilitlenip kalıyor oyun (en azından bende böyle oldu). Ne kadar doğru çeviridir şimdiden söylemesi zor ama bir ölçüde Türkçe var EA'da, diğer dillerde var.

Last edited:
İleride görecek miyiz bilmiyorum ama ben video da gemi falan görmüyorum.

Gemiden kastının tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Videodaki basic bir şekilde olsa da gayet gemi. Ayrıca Viking gemileri için bkz:

1574030.jpg

Gemiden kastının tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Videodaki basic bir şekilde olsa da gayet gemi. Ayrıca Viking gemileri için bkz:

1574030.jpg

daha çok gördüğüm belli noktaya hareketsiz bir şekilde giden tahta parçası üzerinde savaşan askerler. Oyun dosyalarından çıkmışsa akşam işten çıkmadan önce boş 1 saat vaktini değerlendirmek için deneme niyetine koyulmuş buradan ileride göreceğimize dair bir çıkarım yapılamaz.

özellikle viking falan tutulmuştu viking de sanırım modcular tarafından yapıldı belki mod falan yoluyla eklemek isterlerse diye işlerini kolaylaştırmak için yapmış olabilirler. Bilemiyorum ciddiye bile almaya gerek yok videoyu .

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom