Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Sonunda açıklama gelmiş, çıkışa tam 3 gün var yani. Yalnız önceki açıklamalardan bir farkı yok bunun yani yine EA'da nelerin eksik olacağı kesin, detaylı olarak belirtilmemiş (şehir-köy-kale sahneleri birbirinin tekrarı dışında). Bug, glich, denge sorunlarından da bahsedilmiş olabilir diye tabi.
Bu arada 120 TL'ye gelmiyor mu tam olarak? Yanlış okumadıysam önceden M&B oyunlarına sahip oyuncular için "ekstra" bir %10 indirim var yazılmış ve "belirli" dijital mağazalar için denmiş.
"In addition to this, anyone who owns any previous Mount & Blade title will be eligible for an additional 10% off in select digital stores "

Sonunda açıklama gelmiş, çıkışa tam 3 gün var yani. Yalnız önceki açıklamalardan bir farkı yok bunun yani yine EA'da nelerin eksik olacağı kesin, detaylı olarak belirtilmemiş (şehir-köy-kale sahneleri birbirinin tekrarı dışında). Bug, glich, denge sorunlarından da bahsedilmiş olabilir diye tabi.
Bu arada 120 TL'ye gelmiyor mu tam olarak? Yanlış okumadıysam önceden M&B oyunlarına sahip oyuncular için "ekstra" bir %10 indirim var yazılmış ve "belirli" dijital mağazalar için denmiş.
"In addition to this, anyone who owns any previous Mount & Blade title will be eligible for an additional 10% off in select digital stores "
Bende öyle anladım 120 tl ye geliyor öyleyse ek bir indirimden bahsediyor.Böylece fiyat çok uygun görünmeye başladı benim için

Sonunda açıklama gelmiş, çıkışa tam 3 gün var yani. Yalnız önceki açıklamalardan bir farkı yok bunun yani yine EA'da nelerin eksik olacağı kesin, detaylı olarak belirtilmemiş (şehir-köy-kale sahneleri birbirinin tekrarı dışında).
Ben de EA özellikleri hakkında bir içerik açıklaması bekliyordum açıkçası. Fakat belli ki keşfetme işini oyunculara bırakmışlar. Bir gün erkene çekmeleri ve bu %10+%10 indirim olayı güzel düşünülmüş.

Biz beklemeye alışmıştık oyun çıktıktan sonra ne yapacağız acaba
Bu sefer de tam çıkışını bekleriz hiç sorun değil :smile:

Bunu göz önünde bulundurarak, oyunu satışın ilk iki haftasında% 10 indirime sunmaya karar verdik. Buna ek olarak, daha önce Mount & Blade unvanına sahip olan herkes, seçili dijital mağazalarda% 10 ek indirimden yararlanabilir. Ayrıca, rahat bir nefes alabilirsin çünkü gecikme olmaz ... Aslında, tam tersi! Oyunun çıkışını 30 Mart UTC saat 10.00'a getirmeye karar verdik.

'Title' ünvan anlamında değil orada, yani 'Buna ek olarak, daha önce Mount & Blade unvanına sahip olan herkes, seçili dijital mağazalarda% 10 ek indirimden yararlanabilir.' değil eski mount and blade oyunlarına sahip olan herkes seçili mağazalarda %10 ek indirimden yararlanabilir oluyor.

Sayfalarca fiyat tartışmasak bu indirim gelmiyordu :grin: (espri)

'Title' ünvan anlamında değil orada, yani 'Buna ek olarak, daha önce Mount & Blade unvanına sahip olan herkes, seçili dijital mağazalarda% 10 ek indirimden yararlanabilir.' değil eski mount and blade oyunlarına sahip olan herkes seçili mağazalarda %10 ek indirimden yararlanabilir oluyor.

Ya Translate kopyala yapıştır yaptım öyle :smile:

Aman aman konusunu bile açma :grin:

sosyal mesafeyi korumak lazım Armağan ağabey' e uzaktan sevgilerimizi yollayalım.
Keşke hanedan özelliğinin olup olmadığı söylenseydi, çocuk yapamıyor muyum şimdi...
Anladığım kadarıyla bir sanbox, bir de campaign olacak, sanırım campaign den başlayacağım.

Beyler bayanlar Taleworlds galiba ilk defa bir şeyi erkene aldı. Böylelikle 2020 dünyanın sonu olduğuna dair kehanetlerin sonuncusuda gerçekleşmiş oldu, 31 martta dünya GG. Oyuna focus atın :lol:

sosyal mesafeyi korumak lazım Armağan ağabey' e uzaktan sevgilerimizi yollayalım.
Keşke hanedan özelliğinin olup olmadığı söylenseydi, çocuk yapamıyor muyum şimdi...
Anladığım kadarıyla bir sanbox, bir de campaign olacak, sanırım campaign den başlayacağım.
Campaign'in içinde sandbox da olacak bunu oyuncunun seçimine bırakmışlar isterseniz campaign oyanayabilirsiniz isterseniz de boş takılabilirsiniz aynı haritada olacak.

@MArdA TaleWorlds
Yayıncıların oyunu biraz daha erken oynaması gibi bir durum olacak mı (29/30 Mart gecesi gibi) yoksa 30 Mart'da aynı saatte mi oynayabilecek herkes?

Edit: Bir de karakter oluşturma arayüzü-sistemi ileride değişir mi? Şuanki hali kötü değil kesinlikle de 1-2 eklenti-düzenleme lazım gibi; mesela göz rengini seçerken bir renk paleti olsa çok daha iyi olur şimdiki sistem yerine, yine yüzün belli başlı kısımlarını oluştururken sürekli yandaki çubuklarla yapmak biraz zor olabiliyor; saç-sakal şekilleri konusunu da 1-2 kez söylemiştim, Warband'dekiler de tekrar eklenmeli diye düşünüyorum. Son olarak yüz boyaları da biraz abartı gibi, bence tüm yüzü kaplamayan, biraz daha sade boya tipleri getirilebilir oyuna.

Last edited:
Hadi gene iyiyiz ilk iki hafta corona salgınından ötürü %10 indirim + daha önceki mount and blade oyunlarından birine sahip olanlara da %10ek indirim kuponu verilecekmiş. Çıkış tarihini de 30 mart utc10.00am türkiye 13:00 yapmışlar hadi bakalım hasat zamanı?

1 gün erken çıkacak ve 150 yerine 120 ödeyeceğiz şu sıkıcı karantina günlerinde baya keyfimi yerine getirdi bu haberler.

Yalnız 150 olacağı açıklanınca ortalığı yangın yerine çeviren arkadaşların da fikrini almak isterim ben 120 için de argümanlarınız var mı beyler ?

JmrLeS.png

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom