Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Oyunun daha çok genel özelliklerine çalışılmış. Fakat ayrıntılar pek yok mesela isteğe balı olarak atların çarpıştığında hıza bağlı olarak düşmesi düştüğünde üstündeki kişinin yere düşmesi hatta atın canı azsa atın ölmesi dinamiğimi ekleyebilirler veya oyunda eğilmek var eğildiğimizde elimizde uzun mızrak varsa mesela 'X' tuşuna bastığımızda mızrağı otomatik olarak yere dayayıp eğdikten sonra atlıların gelmesini engellemek olabilir. Bu tür ayrıntılar oyunun savaş dinamiğini ve atmosferini değiştirir.

Oyun PUBG'nin ilk dönemlerindeki gibi kasma, dokuların geç yüklenmesi sık sık donma ve takılmalar yaşatıyor bana. Bilgisayarım çok güçlü bi bilgisayar değil ama elimdeki sisteme göre en düşük grafiklerde normal olduğunu sanmıyorum.

kabaca sistemim şöyle:

Ekran kartı: gtx 750ti
işlemci: i3 4160
ram: 8gb

Ser Stoney said:
Oyun PUBG'nin ilk dönemlerindeki gibi kasma, dokuların geç yüklenmesi sık sık donma ve takılmalar yaşatıyor bana. Bilgisayarım çok güçlü bi bilgisayar değil ama elimdeki sisteme göre en düşük grafiklerde normal olduğunu sanmıyorum.

kabaca sistemim şöyle:

Ekran kartı: gtx 750ti
işlemci: i3 4160
ram: 8gb

İşlemcinle ilgili sanırım.Armağan yavuz işlemcinizin iyi olması gerekiyor gibi bir cümle kurmuştu.

Yeni dalganın ardından nihayet ben de anahtar alabildim, fakat tatlı bir sorunla karşılaştım şu an oyuna giriş yapamıyorum bile, geri dönüş yerini bulamadım forumda buraya belirtebiliyor muyuz?

Rumil said:
Yeni dalganın ardından nihayet ben de anahtar alabildim, fakat tatlı bir sorunla karşılaştım şu an oyuna giriş yapamıyorum bile, geri dönüş yerini bulamadım forumda buraya belirtebiliyor muyuz?

Ana forumda "Bannerlord Beta" sekmesi var ve orda belirtilen sorunlar ve varsa çözümlerde bulunuyor, oraya bakmanı öneririm. Eğer senin sorunun yoksa konu da açabilirsin. Ayrıca aynı sekmede TR için özel alt  forumda var.

Şöyle bırakayım hatta
https://forums.taleworlds.com/index.php/board,471.0.html

White Snake said:
Rumil said:

Ana forumda "Bannerlord Beta" sekmesi var ve orda belirtilen sorunlar ve varsa çözümlerde bulunuyor, oraya bakmanı öneririm. Eğer senin sorunun yoksa konu da açabilirsin. Ayrıca aynı sekmede TR için özel alt  forumda var.

Şöyle bırakayım hatta

Canımsın

White Snake said:
Rumil said:

Şöyle bırakayım hatta

Multiplayer captain moduna seçkin sınıf eklemeyi düşünüyorlarmı perslerdeki ölümsüzler hunlardaki kartal savaşçıları günümüzde bordobereliler gibi. Çok yüksek puan isteyecek savaşın yönünü değiştirecek olumlu olumsuz anlamda.

Bir sorum var. Betada yükselttiğimiz yetenekler vb. erken erişim geldiğinde sıfırlanacak mı yoksa kaldığımız yerden devam mı edeceğiz?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom