Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
A. Marie said:
Aga şöyle diyim sana neden bu yorumu yaptım. Bak şimdi 20 yaşında çocuğun teki warbandi 3000 bin saat oynamış olsun sonra bannerlord betası almış olsun doğal olarak tabii ki iyi geribildirim yapabilecek biri olucak anlatabildim mi? Butthurt ve kanser bir mesaj olmuş seninki ondan dedim yani ben yanlış anladıysam kusuruma bakma önceki olayları bilmiyorum belki birine gönderme yapmışındır kb

Göndermeyi sen anladın geç de olsa neyse önemli değil ama biri daha anlayamadı anlaşılan okumadan atlamayı seviyoruz.
Karatasak said:
Tsea said:
Hakan Balamir said:
Wfas oynayan insanlar da şu oyun üzerine bu kadar emin yorum yapmasın bir zahmet. Zaten nerede combat sistemini bilmeyen warbandla alakasız adamlar varsa onlara verilmiş beta keyleri. (1-2 tane gördüm adam gibi oynayan) Yani kitle warband'dan uzaklaşmasın diye bu adamlar warband'a bu kadar sadık kaldılar yoksa yeni motorda yeni bir sistem yaratmak çok daha kolay olurdu buna eminim.
Katılıyorum hatta 25 yaş altı insanlar da herhangi bir oyun yorumu yapmasın lütfen, gerek yok.Var olan mekaniği boş verip yeni bir mekanik oluşturmak bence de daha kolay olurdu evet.
25 yas alti insanlar oyunda tecrubeli olamiyor mu ne alaka. 25 yasinda vahiy mi iniyo.

Okumak güzeldir, okuyalım.

hayır yazmayayım yazmayayım diyorum ama harbi saçmalayanlar var. oyun oynamakla okumak ne alaka? senin kafan 25'ine girince mi bastı da ortaya laf yapıyosun. kalkıp binlerce saat deviren biri oyunun sorunlarını gayette yazabilir. yaşı alınca adam mı oluyosunuz başımıza anlamıyorum ki arkadaş.

Kaleyi feth ettikten sonra kalenin kime verileceği oylama sistemiyle belirleniyor herhalde. İngilizcesi iyi olanlar daha iyi anlayabilir görmediğimiz bi sistemdi sanırım izleyin. İlgili yerden başlayacak video (eğer başlamazsa 16:15 açın) :smile:

Karatasak said:
Okuduk bi **** yok?
Beğenmiyorsan başka yere git kardeşim burası tw forum

Beta kaydımızı yaptık hepimize hayırlı olsun, röportajları izledim ancak bir fiyat bilgisi verilmedi sanıyorum. CO-OP konusunda da bir açıklama yok, keşke black friday döneminde ABDde tvde yayınlanacak 30 saniyelik kliplerle bir reklam kampanyası düzenlense, ve early access e o dönem erişebilsek.

BiqLesh said:
Kaleyi feth ettikten sonra kalenin kime verileceği oylama sistemiyle belirleniyor herhalde. İngilizcesi iyi olanlar daha iyi anlayabilir görmediğimiz bi sistemdi sanırım izleyin. İlgili yerden başlayacak video (eğer başlamazsa 16:15 açın) :smile:

Aynen, kazanılan 'influence' (nüfuZ olacaktı galiba Türkçesi) puanından harcayarak oy verebiliyoruz, ayrıca bu nüfuz puanı yanımızda savaşacak lord çağırırken falan da lazım oluyor, güzel sistem olmuş bence..

Ayrıca sol tarafta arkaplanda diplomasi seçenekleri var, google dan Türkçe çeviri yaptım ( :grin:) güzel seçenekler olacak gibi, mesela bilmem ne meclisi var adını şimdi hatırlamıyorum (mobildeyim), orada krallık ile alakalı kararlar alabiliyoruz gibi geldi, adından anladığım kadarıyla, belki orada da böyle bir oylama seçeceği vardır.. teklif sunabildigimiz veya var olana tekliflere oy verdiğimiz.. yani ülkenin gidişatına lordlar ve lobilerinin yön verebildiği güzel bir sistem.. tabi bu çıkarım ama neden olmasın..

Karatasak said:
Okuduk bi **** yok?

Jacques Collin said:
hayır yazmayayım yazmayayım diyorum ama harbi saçmalayanlar var. oyun oynamakla okumak ne alaka? senin kafan 25'ine girince mi bastı da ortaya laf yapıyosun. kalkıp binlerce saat deviren biri oyunun sorunlarını gayette yazabilir. yaşı alınca adam mı oluyosunuz başımıza anlamıyorum ki arkadaş.

Keşke yazmasaydın. İstihza nedir falan bir haber olduğunuzu düşünmüyorum zeki adamlarsınız.Yinede açıklamam gerekiyor sanırım yoksa anlamayıp atlayanlar devam edecek. Üstteki arkadaş Wfas oynayıp bannerlordu eleştirmesin kıvamında bir laf yaptıktan sonra bende o zaman 25 yaşından küçükler de oyun eleştirmesin dedim anlaşıldı mı şimdi?İlla her cümlemizi anlamayanlara açıklama mı yapmak zorunda olacağım ben bu forumda?Basit türkçe bilgisi lütfen.

Senin bu arada konuyla o kadar alakan yok ki kitap okumak falan mı sandın anlamadım arkadaşın yazdığını okuyun demeye çalışıyordum ben. Bu forumda harbi  saçmalayanlar varmış yahu.

Gibby Jr şu elamanın kanalından videolar. Pro oyuncu herhalde. Warband'dekine göre animasyonlar arası geçiş daha güzel duruyor. Türkiye'den betaya katılmış rekabetçi oyuncular oyun hakkındaki yorumlarını yazsa da, okusak güzel olurdu.

commendations.png
patriotism.png
charter-of-liberties.png
privy-council.png
sacred-majesty.png
scutage-tax.png
council-of-commons.png

Policieler.

Bjorn The Hound said:

Gibby Jr şu elamanın kanalından videolar. Pro oyuncu herhalde. Warband'dekine göre animasyonlar arası geçiş daha güzel duruyor. Türkiye'den betaya katılmış rekabetçi oyuncular oyun hakkındaki yorumlarını yazsa da, okusak güzel olurdu.

İki videoyu da izledim, Bannerlord'un animasyonları daha yavaş gibi geldi. Bence pro oyuncular bundan yakınacaklar. Elraen oynayıp yorumlasa keşke.

YapayZeka said:
Bjorn The Hound said:

İki videoyu da izledim, Bannerlord'un animasyonları daha yavaş gibi geldi. Bence pro oyuncular bundan yakınacaklar. Elraen oynayıp yorumlasa keşke.

Animasyonların daha yavaş olması çok daha iyi bence oyuna gerçekçilik katıyor. Warband'de çıplak adamlar kılıcı ya da baltayı bir o tarafa bir bu tarafa alıp savaşıyorlardı.

Şu videoda ki haritada grafikler baya bildiğin Battlefield kalitesinde.Şimdiye kadar videoları en fazla 720p bulabildiğim için heralde farkedememişim.Hemde gördüğüm kadarıyla global illumination kapalı olduğu halde çok iyi gözüküyor.

WereBear said:
Animasyonların daha yavaş olması çok daha iyi bence oyuna gerçekçilik katıyor. Warband'de çıplak adamlar kılıcı ya da baltayı bir o tarafa bir bu tarafa alıp savaşıyorlardı.
Katılmıyorum, gerçek 1v1 dövüşler bannerlord düellolarına oranla çok daha hızlı. Bence Warband vuruş hızı konusunda daha iyiydi.

Şu beta olayına başvurmadım ama sırf meraktan soruyorum. Bu beta key alan arkadaşlar oyunu nereden indiriyor. E-mail adresine özel indirme bağlantısı mı yollanıyor?

trhan12 said:
Ben basvuru yaptim, surekli email'i gozetip duruyorum ama umutsuz gibiyim, tartisma konusu haric taleworlds'den email gelmiyor  :cry:

ben bugün bu (https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,386286.0.html) konudan haberdar olmak için butonu tıkladım. Biraz süre geçtikten sonra mailler gelmeye başladı, unutmuşum tabi, kısa süreli heyecanlar yaşadım az sevindim  :grin:
Gamescomu geride bıraktık artık yapılacaklar listesinin başlarında beta keylerini dağıtmak vardır diye düşünüyorum. Çünkü bazı arkadaşların dile getirdiği gibi sunucularda pek oyuncu gözükmüyor  :ohdear:

Sanberk said:
trhan12 said:
Ben basvuru yaptim, surekli email'i gozetip duruyorum ama umutsuz gibiyim, tartisma konusu haric taleworlds'den email gelmiyor  :cry:

ben bugün bu (https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,386286.0.html) konudan haberdar olmak için butonu tıkladım. Biraz süre geçtikten sonra mailler gelmeye başladı, unutmuşum tabi, kısa süreli heyecanlar yaşadım az sevindim  :grin:
Gamescomu geride bıraktık artık yapılacaklar listesinin başlarında beta keylerini dağıtmak vardır diye düşünüyorum. Çünkü bazı arkadaşların dile getirdiği gibi sunucularda pek oyuncu gözükmüyor  :ohdear:

Tek merak ettiğim key'i verilecek kişilerin spesifik bir özelliği olmalı mı, her ülke için veya belirli sistemler için belirli bir sayı da mı dağıtılacak vs, ona göre hype'lanmak istiyorum, minik de olsa faydamın dokunacağı geri dönüşler yapmak istiyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom