Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bu beta maili sızıntısı güzel bir haber,bizlerin deneyimleyememesi üzücü ama en azından şuanda birileri Bannerlord oynuyor :smile:)

Hak etmek bir kenara, 5 yıldan fazladır forum da aktif olan, mod geliştiren topluluklara bu fırsat verilmeli, bu kalite kontolü ve hata geri bildirimini zevkle yapacaklarına eminim.

Taleworlds'ün yayıncıları betaya davet etmesi iyi bir gerilla marketing olabilir ancak bunu yapmak istiyorsa belirlediği yayıncılara oyun içi görüntü aktarımını serbest bırakması gerekiyor. Bence Taleworlds bunu masaya koyup düşünmeli ve bu beta sürecini çok iyi yönetmeli çünkü Taleworlds ve Bannerlord için çok iyi bir reklam gücü değeri taşıyor. Taleworlds'ün asıl feedback almak isteyeceği kesimin de bu oyunu saatlerce oynamış kesim olduğunu tartışmaya gerek yok zaten. Yani bizlere de bir şeyler düşer umarım. :lol:

The Kebabist said:
Pintipanda, Can Sungur, Enis Kirazoğlu ve Jahrein'e %100 gitmiştir. Tüm forumdaşlar toplanıp meşalelerle evlerini mi bassak napsak?

Saydığınız kişiler oyunun buglarını anlatacak, tavsiye verebilecek kemik kişiler olduğu için +rep veriyorum size.

Şu an ünlü yayıncılara, youtuberlara falan gönderdiklerini sanmıyorum. Erozbey'in dediği gibi daha çok forumdaki kişilere bug kontrolü için atmışlardır gibime geliyor.

Keşke gamescom fuarınada katılmasalar.Diyecekleri şeyler belli sonuçta.
Yerli ve Milli oyun motoru yaptık.
4 yönlü kalkan savunması yaptık.
Herhangi bir çıkış tarihimiz yok.Oyun hazır olduğunda çıkacak.
Yerli mühendislerimiz var.
Work in progress
Work in progress
Work in progress ve 5 milyon tane daha Work in progress. :iamamoron:

Steam markette ticaret yapa yapa 6 lira kalan paramı 40ın üstüne çıkardım. Oyun çıkana kadar steamde para kasıcam artık. Bakalım ne kadar para birikecek.. Belki oyun beleşe gelir böylece  :lol:

Roffron said:
Steam markette ticaret yapa yapa 6 lira kalan paramı 40ın üstüne çıkardım. Oyun çıkana kadar steamde para kasıcam artık. Bakalım ne kadar para birikecek.. Belki oyun beleşe gelir böylece  :lol:
Kolay gelsin :grin:

Arda beyciğim, şu deneme mevzularıyla ilgili bizi aydınlatacak az bilgi var mı? Mesela bu şekilde ne kadar sürecek, ileri bir şeyler olacak mı vs.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom