Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hakan Balamir said:
Biraz abartmıyor musunuz? Hayatınızda tek yaptığınız şey bannerlordu beklemek olamaz hadi ama yapmayın bunu. Bir de her gelen bloğa bu ne böyle çöp diyen bir güruh var. Ekşi sözlük bok atma timine döndü bu konu. Bu düşene bir tekme vurmak Çorak Anadolu topraklarına has bir durum sanırım başka bir açıklaması yok.

Hayatındaki tek meşguliyetin, Bannerlord bekleyen insanlara laf yetiştirmek mi?

"Çırık ınıdılı tıprığı" şeklindeki gereksiz tespitini yapmadan önce Ekşi Sözlük referansı vermen iyi olmuş Boracan. Yılan hikayesine dönen geliştirme sürecinden sonra, Metacritic şaaak diye yapıştırırsa 50 puanı, işte o zaman torunlarımıza anlatacağımız güzel bir başarısızlık öyküsü çıkacak.

Bloglara çöp deniyor, çünkü çöp. Oyun geliştirme sürecinin ne durumda olduğu belli değil, topluluğu oyalayacak içerik üretme işine girdiler. Yok ısı haritası, yok kılıçtan çıkan "Çınnnn" sesi. Amerika'yı yeniden keşfettiler mi bir de, tadından yenmez.

Edit:

Haritada 360 derece hareket edebilme bloğu da paylaşılmalı kesinlikle. Bir de videolarda savrulan kılıcın birini öldürmesi gözümden kaçmayan bir detay oldu. Yanılmıyorsam atlar da üzerine binebilir olacak. Şimdiden çok sabırsızlanıyorum, güzel günler bizi bekliyor.

Bu bloglardan tatmin olanlarınız varsa bana iletsin, "At yanağı ve kelebekler" isimli bir blog paylaşacağım bu hafta. Hayır duanızı alırım.

şu forum ne zaman kişiyi hedef almak yerine konuya odaklanacak acaba?

bloglari genel olarak sevmeyen ve takip etmeyen biri olmama rağmen blog çöp diye özellikle belirtenlere ben bile uyuz oluyorum. inatla böyle yapılınca spama dönüyor. belki ben bile yapmisimdir bunu ve ona rağmen tepkiyi gayet yerli buluyorum. her şeye niye bi laf sokma, yersiz eleştiri çabası hala anlamış değilim.

Bjorn The Baker said:
I don't know where to post it other than here. Some updates from steam:

callum-comment2.jpg
https://steamcommunity.com/app/261550/discussions/0/1849197902670958395/

callum-comment3.jpg
https://steamcommunity.com/app/261550/discussions/0/1770385542763120932/

1. linkte elaman soruyor, diğer factionlarla müttefik olabiliyor muyuz diye. Callum'un cevabı da: oyunda şuan böyle bir özellik yok ama fikrini devin biriyle paylaştım, düşünecekler diyor.

Açıkçası oyunda bu kadar uzun zamandan sonra böyle bir özelliğin olmaması üzücü.

2. linkte elaman taç giyme töreni ve taçlar oyunda olacak mı diye soruyor. Callum taç giyme töreni cutsceneleri olacağını ancak taçların oyunda bir item olarak var olmadığını ve giyilemeyeceğini söylüyor.

Belki kimi insanlar küçük bir ayrıntı olabilir ama bence oyunda var olması gereken bir özellik.

Sadece bahsedilen özelliklerin oyunda olmaması değil adamlar rastgele oyuna özellik ekliyorlar sanırım bu daha bir üzücü 7 yıl oldu onuda söyledim düşünecekler diye bir cevap vermek tam anlamıyla oyun ha çıktı ha çıkacak diye bekleyen oyunculara küfretmek gibi birşey yani bir hedefin olur ben 2. oyunda bu hedefi görünce çıkarıtrım gerisi diğer oyunlara artık demeleri lazımken şu resmen rezillik.Ayrıca devletler arası ilişkilerde 7 yılda müttefikliği eklemedilerse ne eklediler bu oyuna ya ne yapıyorlar bunlar orada .
Sitede hep olumlu yaklaştım genelde ama ben bile kanser olma noktasına geldim.

Selamlar Kalradya savaşçıları!

Bannerlord’da atılgan bir maceracı olarak bazen takımınızın yeterince hızlı gitmediği hissine kapılırsınız. Sizi takip eden sinir bozucu bozkır haydutları arayı giderek kapatır, Kraliçe Rhagaea’nın size verdiği görev çoktan bitmiş olmalıdır ve pazara götürmek üzere taşıdığınız tereyağ tazeliğini kaybediyordur! Daha hızlı gitmeniz gerekir…fakat endişelenmeyin sevgili okuyucular, bu haftaki bloğumuzun konusu grup hızı. Sadece okumaya devam edin ve Bannerlord’daki rakiplerinizi geride bırakma sanatında vakit kaybetmeden ustalaşın.

blog_post_82_taleworldswebsite_03.png
blog_post_82_taleworldswebsite_04.png

Şaka olduğunu zannetmiyorum çünkü yine kesin bir şey söylenmemiş. Rastgele bir şekilde "future blogs" şeklinde bir şeyler sallamışlar. Ne zaman geleceği, nasıl olacapı, kimlere sunulacağı falan bahsedilmemiş. Tam Taleworlds işi!

Arda ufukta kapalı betadan sonra bir açık beta düşünülüyormu herhangi bir bilgin varmı bunun hakkında yoksa kapalı beta sürecinden sonra bir çıkış tarihimi alırız en azından kendi fikrinide belirtirsen sevinirim.

AşkMilitanı said:
Arda ufukta kapalı betadan sonra bir açık beta düşünülüyormu herhangi bir bilgin varmı bunun hakkında yoksa kapalı beta sürecinden sonra bir çıkış tarihimi alırız en azından kendi fikrinide belirtirsen sevinirim.
Paylaşılacağı zaman gelince açıklarız.

M.ArdA_TaleWorlds said:
AşkMilitanı said:
Paylaşılacağı zaman gelince açıklarız.
Yani Ragnarök gelince mi?

Şaka bir yana blogların artık yeterli gelmediği görülüyordur diye düşünüyorum, doğru mudur?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom