Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
dgkn53 said:
Witcher said:
29:07 'den sonrası...

Ali Erkin'in sözünün üzerine 2019'da bekliyoruz oyunu ama 2016'da da benzer bir şey yaşamıştık. 2019 doğrudur inşallah.

Enis Kirazoğlunu burada görmek beni şaşırttı. :smile: Ama çıkacak eni sonu çokta darlanmaya gerek yok benim gibi çoğu kişi bu sene erken erişime açılacağını düşünüyordur. Öyle olacak zaten blogların sona yaklaştığı da belli ediyor bunu

Video easter egg dolu. Videonun başlarında Taleworlds çalışanı Fatma Nadide Öçba da var. O zaman TW çalışanı değil tabi.
İnşallah dediğin gibidir, bir şekilde çıkar bu sene.

Witcher said:

Ali Erkin'in sözünün üzerine 2019'da bekliyoruz oyunu ama 2016'da da benzer bir şey yaşamıştık. 2019 doğrudur inşallah.

İnşallah üzerinde çalışıyoruz yakın zamanda görücez. Yakın zaman dersek zaten yakınlaştı hani. Bizim web sitemizi takip ediyorlarsa çok yakında çıkacağını görür arkadaşlar.

Witcher said:
Video easter egg dolu. Videonun başlarında Taleworlds çalışanı Fatma Nadide Öçba da var. O zaman TW çalışanı değil tabi.
Fatma Nadide 2013'ten beri Taleworlds çalışanı. Aynı zamanda o grupta konuşan kişi Arhan, o da Taleworlds çalışanı. Yanlış görmediysem eğer onlardan bir önceki grupta konuşan kişi de Taleworlds çalışanı. Yani pek bir easter egg durumu yok. Oyun şirketlerinde çalışan kişilerin GGJlere katılması çok olağan bir şey. Keşke hepsi katılsa ama, diğerleri daha çok şey öğrenir sektördeki kişilerden böylelikle.

AşkMilitanı said:
Artık her blog tarihinde bir anda işte çıkış tarihi diyip ön siparişe açacaklarmış hissi var bende yarın yaparlarmı acaba ? :smile:
Keske ama fazla umutlanma bence

Witcher said:

Çoğu kişi buradaki video üzerine hype yapmış biraz sanırım ama video 2015'te yayınlanmış ben mi bir şey kaçırdım?

https://steamcommunity.com/games/261550/announcements/detail/1730974328853174825
Yeni blog geldi harita bana biraz farklı ve güzel geldi.
blog_post_76_taleworldswebsite_02.jpg

Abi çıldıracam artık adamlar önce level tasarımını anlattılar şimdi birde gelecek hafta güya çalışanla blog yapacaz ayağına ikinci kez bize aynı sistemi anlatacaklar adamlar çift dikiş dönüyorlar artık ya oyunu alırım belki ama gerçekten sinirlerim bozulmaya başladı artık tadını posasını heyecanını cılkını :........................... (herşeyini) çıkardılar artık !!!!!!!!!

Haritada aynı gün batımı var sadece güneş etkisi.

AşkMilitanı said:
Abi çıldıracam artık adamlar önce level tasarımını anlattılar şimdi birde gelecek hafta güya çalışanla blog yapacaz ayağına ikinci kez bize aynı sistemi anlatacaklar adamlar çift dikiş dönüyorlar artık ya oyunu alırım belki ama gerçekten sinirlerim bozulmaya başladı artık tadını posasını heyecanını cılkını :........................... (herşeyini) çıkardılar artık !!!!!!!!!

İyi güneşin etkisi güzel o zaman

B.B. Akdemir said:
AşkMilitanı said:

İyi güneşin etkisi güzel o zaman

Evet güzel oyunun mevcut durumuna eleştirim yok zaten beğeniyorum çıkmayışına sardım ama artık iyice.

[quote author=Callum] @Supreme Kermit - We don't have a release date just yet, sorry. We made the mistake in the past of sharing our estimates with our community, only to fail to meet those targets, which caused a lot of confusion and anger. We have decided that the best way forward now would be to keep our heads down and work on the game. And as soon as we feel it is ready for people to play, we will make an announcement.[/quote]
Türkçe Meali
@Supreme Kermit - Üzgünüz, bir çıkış tarihi hala söyleyemiyoruz. Önceden tahminlerimizi topluluk ile paylaşma hatasında bulunduk, ve hedefleri tutturmakta başarısız olduk ki bu hüsran ve sinire sebep oldu. Biz de fazla dikkat çekmeden oyun üstünde çalışarak ilerlemeye karar verdik. İnsanların oynayabileceği kadar hazır olduğunu düşündüğümüz zaman duyuru yapacağız.
Beklediğimden değil de şöyle bir yorum yapılmış Callum tarafından ~10 dakika önce. O yüzden çok kafa yormayın bence, çıkınca oynarsınız. Burada söylediğiniz şeyler pek bir anlam ifade etmiyor çıkış tarihi hakkında.
Çıkış tarihi hakkında diyorum elbette, öteki türlü oyunun işleyişi ve görünüşü hakkında ortak bir kanaat dillendirildiği zaman dikkate alınıyor emin olun. Fakat çıkış tarihi konusunda geciktiğinin Taleworlds de farkında olduğu için yüz kere söylemenin anlamı kalmadı artık.

Link: https://steamcommunity.com/games/261550/announcements/detail/1730974328853174825
SS Ekleyeyim.
Yrzj5i.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom