Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hangi iş olursa olsun önemli olan harıl harıl çalışıp günde 19 saat iş başı yapmak değil, düzenli ve planlı bir şekilde çalışmak bunun da ekipte olmadığını söylemek yanlış olmaz diye düşünüyorum

Şunu unutmayın yatmayı kesip sıkı bir çalışma içerisinde olsalardı şuan oyun elinizin altında olurdu. (Rahatlıklarının ürettiği nice hataları da yaptıkları sistemi sil baştan yaparak ödüyorlar)

Şuan için konuşursak E3'e bile gelmediklerine göre partilerine de,gereksiz molaları da yok edip , sıkı bir çalışma içerisine girmiş olabilirler.  En nihayetinde artık işin b*kunu çıkardıklarının farkına vardılar 6 yıl aradan sonra , tam güç çalıştıklarını da şimdiden hesaba katarsak 2 3 yıla çıkış tarihi duyurulur

lol_60.gif

Bu oyun ve şirket hakkındaki kötümser ve umutsuz yorumlarınız olabilir. Bu düşüncelerin olması normal. Ancak bu düşünceleri herkesin düşünmesini istemek normal değil.

adamlar "amaaaaaan koy gitsin bannerlord ne yahu" diyip her gün her gün barbekü partisi yapmaya gitmiyor herhalde şirkete, elbette uğraşıyorlardır. ben de çok uzun zamandır oyunun çıkmamasına kızgın ve tepkiliyim ancak adamlar tüm gün yatıyor diye düşünmek de çok sığ düşünce oluyor, adamların gelirleri çıkaracakları oyuna bağlı sonuçta, mutlaka uğraşıyorlardır.

Arkadaşlar taleworlds den kimse foruma girip iletilerimizi okumuyor bizi iplemiyorlar boşuna aranızda tartışıp bu kadar kasmayın çıkınca oynarız sonuçta ne de olsa bir oyun bu :wink: :wink:

Cinarq said:
Arkadaşlar taleworlds den kimse foruma girip iletilerimizi okumuyor bizi iplemiyorlar boşuna aranızda tartışıp bu kadar kasmayın çıkınca oynarız sonuçta ne de olsa bir oyun bu :wink: :wink:
TaleWorlds'ten mi yazıyorsun?

Cinarq said:

1'ini gönderiyorlar arada görüyorum.Kendi kafasına göre girmiyorsa nabzı yokluyor. :mrgreen:

2018 son çeyreğine sarkacağı konuşuluyordu zaten. 2018 son çeyreğinde çıkacaktır. En en en kötü 2019 ilk çeyreği olur. Oyun bitmiş sayılır zaten. 2020 falan olmaz relaks

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom