Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Niye şikayetçi olunulmasın insanlar o kadar vaktini ayırıyor bir çok sıkıntı çekiyor. Buglardan şikayetçi olmayın mı demek istiyorsun? İyi herkes otursun beklesin kimse şikayet etmeden oyunun düzelmesini beklesin?

İnsanlar şikayetçi olabilir tabii ki benim de eleştirdiğim noktalar var ama EA olan bir oyunda adamlar açıklamış yaşanabilecek olayları ve düzelticeklerini de dile getiriyorlar. Ama özellikle türklerin buglardan hatalardan dolayı oyun sadece bug lu açıklamasını yaparak olumsuz düşünce belirtmeleri steamde oyunun reklamı açısından kötü. Tamam reklamı bize kalmış değil ama bardağın bir miktar dolu kısmını görüp destek çıkabilirsek yapımcılarda oyunu geliştirmeye daha büyük heves edinebilirler. Üstüne bug yaşadıktan sonra çözüm negative review değil feedbacktir.

HZMh8I.png

Videonun belirtilen kısmını sadece 2 saniye dinlerseniz arkadaşın attığı görseldeki duruma düşersiniz, yapmayın :3

Armağan Yavuz açık açık beta da tamamen full oyun oynıcaksınız hiç hata görmiceksiniz dememiş. Aksine gayet mantıklı bir şekilde oyunun çok kombinasyonlu olduğu hataların olabileceği ve bunları çözmeye çalışacaklarını dile getirmiş.

Ama arkadaş herhalde armağan yavuzun "bizim oyun komple buglu olucak almayın bizim oyunu bilader" demesini bekliyormuş. Tebriks :grin:

Last edited:
Arkadaşlar tartışmaya gerek yok insanlar süreci ve vlogları okuyup görmeden başkası nası bir karalama yaparsa oradan buradan fikirlerini gözü kapalı şekilde sunuyorlar. Oyunu geliştirmeye yönelik eleştiriden çok heves kırıcı aşağılamaya kadar gidiyor olayları. Fanboy olan biz oluyoruz sonra. Hepsinin ağzından 8 yıldan sonra bumu lafı eksik olmuyor . Araştırmadan konuşmak okadar kolay ki maalesef :sad:

Arkadaşlar tartışmaya gerek yok insanlar süreci ve vlogları okuyup görmeden başkası nası bir karalama yaparsa oradan buradan fikirlerini gözü kapalı şekilde sunuyorlar. Oyunu geliştirmeye yönelik eleştiriden çok heves kırıcı aşağılamaya kadar gidiyor olayları. Fanboy olan biz oluyoruz sonra. Hepsinin ağzından 8 yıldan sonra bumu lafı eksik olmuyor . Araştırmadan konuşmak okadar kolay ki maalesef :sad:
Ne araştırma olması gerekiyor? Şirketin bir şeyi beğenmeyip kaldırıp süreci uzatması bizim suçumuz değil ve bu olay da oyunun 8 yılda çıkmasını değiştirmiyor. Oyunu o zaman 2016'da duyuracaklardı veya daha geç duyuracaklardı ki biz de beklentimizi 8 yıl geliştirilen bir oyun kadar tutmasaydık değil mi?

Videonun belirtilen kısmını sadece 2 saniye dinlerseniz arkadaşın attığı görseldeki duruma düşersiniz, yapmayın :3

Armağan Yavuz açık açık beta da tamamen full oyun oynıcaksınız hiç hata görmiceksiniz dememiş. Aksine gayet mantıklı bir şekilde oyunun çok kombinasyonlu olduğu hataların olabileceği ve bunları çözmeye çalışacaklarını dile getirmiş.

Ama arkadaş herhalde armağan yavuzun "bizim oyun komple buglu olucak almayın bizim oyunu bilader" demesini bekliyormuş. Tebriks :grin:
İyi de Armağan Yavuz kendisi dedi biraz daha zorlasak full oyun olurdu diye bu sence full oyun mu? İnsanlar zaten o söylediği kısmı eleştiriyor.

Hemen önümü ilikliyor ve ayakta hazır ol şeklinde eleştirilerimi yapıyorum. Ne düşmanı ne nefreti ya komik misiniz siz? Steamde olumlu reviewlar bile yakınıyor. Gidin en popüler reviewları okuyun. Fanboylar sizi. 8 yıllık düşmanım değil ama 8 senede güzel çalışmayan oyun yapılmış. Çalışmayan ürüne bide positive review atalım tamam. Hemen uyguluyorum aman ağzınızı açmayınız abilerim yoksa yer yerinden oynar. Bilim adamları coronayı bırakır sizin diyeceklerinizi tartışır.
Bende oyunun baya hatasını gördüm ama yavaş yavaş düzelteceklerine inanıyorum 8 senede bu oyun için biraz fazla daha iyi bir şey çıkabilirdi ama bir beklenti içinde olmadım oyunu sadece modlar ver türk firmasına destek için aldım hataları yoktur demiyorum zaten inceleyip güzelce iletenler olmuş ama böyle aşağılık haraketler,triplere girmeler yani eleştiri yap güzelde yapmışsın önceden neden sonra kendini velet durumuna düşürüyorsun ha çok mu canını sıktı iade et .

Yahu adamlar bitmiş bir oyun istiyorsanız tam sürümü bekleyin diyo kaç aydır bu forumda, steam sayfasında erken erişim kısmında yeterli uyarı var buna rağmen alıp sorun çıktı diye ağlamanın mantığı yok. Beğenmezsen iade eder tam sürüm beklersin.

Ne araştırma olması gerekiyor? Şirketin bir şeyi beğenmeyip kaldırıp süreci uzatması bizim suçumuz değil ve bu olay da oyunun 8 yılda çıkmasını değiştirmiyor. Oyunu o zaman 2016'da duyuracaklardı veya daha geç duyuracaklardı ki biz de beklentimizi 8 yıl geliştirilen bir oyun kadar tutmasaydık değil mi?

Burada bile yazılanlar okunmuyor maalesef çok üzücü :sad: Aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz...

Burada bile yazılanlar okunmuyor maalesef çok üzücü :sad: Aynı şeyleri söyleyip duruyorsunuz...
Kurduğun argüman aynı şeyleri söylüyorsunuz dan öte gidemiyor malesef. Süreci 8 yılı geçmiş bu oyunun şu çıkışını savunmanız gerçekten çok komik

Kurduğun argüman aynı şeyleri söylüyorsunuz dan öte gidemiyor malesef. Süreci 8 yılı geçmiş bu oyunun şu çıkışını savunmanız gerçekten çok komik

O dediğimin argüman olduğunu söylemen tamamen senin aklında olan bir şey , oyuna karşı çıkmak istiyorsan elbette ki biz bu oyunu sevenleri karşında bulacaksın. Bu konu altında bir çok yorumumu ve bilgilerimi paylaştım çok uzakta değil 1 2 sayfa öncede sadece . Hepsini okuyup benimle o şekilde konuşursan sevinirim . Tekrar yazmak zorunda değilim hepsini . 8 yılı sadece şu gördüğün oyun için ayırdılar sanıyorsan konuşacakta hiçbişeyimiz yok iyi forumlar dilerim :smile:

O dediğimin argüman olduğunu söylemen tamamen senin aklında olan bir şey , oyuna karşı çıkmak istiyorsan elbette ki biz bu oyunu sevenleri karşında bulacaksın. Bu konu altında bir çok yorumumu ve bilgilerimi paylaştım çok uzakta değil 1 2 sayfa öncede sadece . Hepsini okuyup benimle o şekilde konuşursan sevinirim . Tekrar yazmak zorunda değilim hepsini . 8 yılı sadece şu gördüğün oyun için ayırdılar sanıyorsan konuşacakta hiçbişeyimiz yok iyi forumlar dilerim :smile:
Oyunun eksiklerini ve yapılan yanlışları söylemek oyunu sevmediğim anlamına gelmiyor. Burada gerçekleri söylüyoruz bu kadar basit. Oyunu 2013 yerine 2016 yılında duyursalarmış kardeşim o zaman da biz de 8 yıl beklentiye girmeseydik bu kadar basit. Veya Armağan Yavuz gelip biraz daha zorlasak full çıkarırdık demeseymiş de biz de fulle yakın oyun beklemeseymişiz değil mi.

Oyunun eksiklerini ve yapılan yanlışları söylemek oyunu sevmediğim anlamına gelmiyor. Burada gerçekleri söylüyoruz bu kadar basit. Oyunu 2013 yerine 2016 yılında duyursalarmış kardeşim o zaman da biz de 8 yıl beklentiye girmeseydik bu kadar basit. Veya Armağan Yavuz gelip biraz daha zorlasak full çıkarırdık demeseymiş de biz de fulle yakın oyun beklemeseymişiz değil mi.

Ben tam tersi önceki mesajlarımda eleştirilerin yapılması gerektiğini zaten söyledim ama yapıcı eleştiri lazım . Daha 8 yıl beklentiden bahsediyorsun. Bu adamlar biz bannerlordu çıkarcaz hazırmısınız diyip 8 yıl kaybolmadılar . Lütfen önce 8 yılda paylaşılan haberleri okuyup ondan sonra ne beklediğini fark etseydin. Beklentiye girdiğin şeyin 8 yıl boyunca yaşadığı başına gelenleri okursan gayet anlicaksın . Zorlarsak full çıkarırdıktan sonra üstüne hiç gitmemiş dikkat ettiysen hemen aklına önceki hatası gelip işte buglar felan olabilir her an herşey olabilir gibi kelimeler kullanıyor. Eleştiri aramak için lütfen medya gibi bir kelimeyi alıp ötekileri çöpe atmayın.

Yeni gelen güncelleme küçük ama etkisi büyük.

Oyuna 200'den fazla ürün eklendi.( Daha önce oyun içerisin de zaten bulunan fakat erişime kapatılmış eşyalar bunlar. Bunun gibi henüz erişilmeyen eşyalar, özellikler mevcut.)
Zırh değerleri ve fiyatları elden geçirildi.
Kasabalarda silah ve zırh üretimi düzeltildi.
Kuşatma sahnesinde ki büyük performans kayıpları düzeltildi.
Birçok crash sıkıntısı düzeltildi.
Kayıt alma ve kayıt yükleme de iyileştirmeler.
Ve devamı.

Çok iyi.

aldım oyunu ama oynanmıyo benim külüstürde bugünde benim için yakın ben corono var diye içmiyorum bayadır, rip 120₺
Steam üzerinden aldıysanız iade edebilirsiniz. 2 saati geçmiş olsanız bile şansınızı deneyin.

Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom