Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Çince desteklemesi bir pazarlama stratejisidir bence. Genellikle hatırlarsınız ki Çin serverı fulldü. En yakın zamanda Türkçe dil desteği gelecektir. Şuan için çok büyük bir sıkıntı teşkil ettiğini düşünmüyorum.

Çin pazarı aşırı büyük bir pazar adamlar bu pazara ulaşmak için her şeyi yapacaklardır. Çin nüfusu koskoca Avrupa nüfusunun iki katı.

Çince var türkçe yok mu yani? Bak bu olmadı

oyun indirimlerden sonra 120 tlye düşürüldü, şu Türkiye piyasasında bi dışarı çıkıp sinemaya gidip, yemek yiyip kahve içsen 70-80 tl harcarsın en az ona rağmen 120 çok diyip korsana yöneleceğini açıkca dile getirdi çoğu kişi. Dünya'nın hemen hemen yarısına hitap edebileceğin 2 dil varken neden Türkçe'ye odaklansınlar. Onlar milliyetçi refleksler takınsa ellerine ne geçecek, ne sunacaksın ? Bırakın adamlar finansal durumlarını düşünsünler de ileride daha büyük projeler yapabilsinler.

Bu arada streamde çalan müziklere bayıldım, çok iyi olmuş.

Pazar falan eyvallah ama erken erişim diye ingilizce olacak dendi çince koydular demekki başka bir dil ile çıkabilir türk oyunculara hakaret olarak görüyorum ben bunu neredeyse herkes türk firmada

Firmalar kalp ile yönetilmiyor arkadaşlar. Beyin ile yönetiliyor. Firmalar oyunları çıkardığı zaman çoğunlukla ilk olarak yalnızca İngilizce ve Çince'ye önem gösterir. Biri evrensel dil, diğeri de dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri. Ayrıca M&B serisi Çin'de oldukça popüler. Ben de isterdim elbette Türkçe'nin de dahil olmasını. Bu konuda eleştirebiliriz ancak "ben İngilizce oynuyorsam o da İngilizce oynasın" demek bir eleştiri değil, saf kötülüktür.

oyun indirimlerden sonra 120 tlye düşürüldü, şu Türkiye piyasasında bi dışarı çıkıp sinemaya gidip, yemek yiyip kahve içsen 70-80 tl harcarsın en az ona rağmen 120 çok diyip korsana yöneleceğini açıkca dile getirdi çoğu kişi. Dünya'nın hemen hemen yarısına hitap edebileceğin 2 dil varken neden Türkçe'ye odaklansınlar. Onlar milliyetçi refleksler takınsa ellerine ne geçecek, ne sunacaksın ? Bırakın adamlar finansal durumlarını düşünsünler de ileride daha büyük projeler yapabilsinler.
Eyvallah doğrudur ama canımı sıktı biraz bu durum

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom