Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Oyunu Türkçe yapıp da giremeyen varsa Belgeler > MB2Bannerlord > Configs > BannerlordConfig dosyasını açıp en üstteki satırı Language=English olarak düzeltirseniz sorun çözülüyor.
 
daha çok gördüğüm belli noktaya hareketsiz bir şekilde giden tahta parçası üzerinde savaşan askerler. Oyun dosyalarından çıkmışsa akşam işten çıkmadan önce boş 1 saat vaktini değerlendirmek için deneme niyetine koyulmuş buradan ileride göreceğimize dair bir çıkarım yapılamaz.

özellikle viking falan tutulmuştu viking de sanırım modcular tarafından yapıldı belki mod falan yoluyla eklemek isterlerse diye işlerini kolaylaştırmak için yapmış olabilirler. Bilemiyorum ciddiye bile almaya gerek yok videoyu .
Evet maalesef şuanlık durum böyle.En azından modcular için bir kaç animasyon eklentisiyle hoş bir görünüm oluşturulabilir aslında.Umarım ilerde bir genişletme paketiyle gemiler tam manasıyla eklenir.
 
Erken erişimde modlama desteği aktif olursa Türkçe desteğini daha erken bile görebiliriz
Modlama desteğine gerek yok. İki üç tane XML dosyası değişiyor.
Çok gerekliyse en kötü ihtimalle buradan Arda'ya bi kahve ısmarlarsınız veya birisine key falan alırsınız o size çevirir bi haftada. XML dosyalarını ingilizce olan ile değiştirirsiniz.
Official gelene kadar idare eder çoğu kişiyi rahatlıkla.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom