Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bence de umarım steam dahildir, betadaki başarımlarımı kaybetmek istemem. Epicte olmasının güzel tarafı da 60tl off kuponu olanlar oyunu 60tlye alabilecek olmaları.
Oyunu 60 TL'ye almamız için iki yüzde 10luk indirimden de yararlanmamız gerekiyor ama Epic hesabında Mount and Blade oyunu olan yoktur herhalde. Bu olayı nasıl çözecekler ya da direk epicten 75 TL'ye mi alacağız acaba?

Arkadaşlar bu işin içinde bir terslik var!

Kıyamet 29 martta kopacak. Bunu bildiklerinden çıkış tarihini erkene aldılar. Aslında bunların hepsi Armağan Yavuz'un gördüğü bir rüya! Bannerlord'da tuzlukmuş.

Bu sene çok ilginç olaylar oluyor. 2020 yılını herkes bir kenara not etsin :lol: TaleWorlds Bannerlord'un çıkış tarihini öne çekti, yeni Half-Life oyunu geldi, Galatasaray Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yendi,Covid-19 virüsü ortaya çıktı,Türkiye'de depremler vs. derken çok ilginç bir sene oluyor :lol:

Redditte bir yorumda oyunun çıkışında %10 indirimle çıkacağı ve MB oyununa sahip birinin de extra %10 indirim alacağını, böylelikle 50 dolar yerine 40 dolar vereceğini okudum. Bu doğru mu? Tr fiyatına da dahil olacak mı bu indirim (yani herkese mi)?

Source:
Evet doğru. Steam'de yayınlanan blogdan alıntı:

With that in mind, we have decided to make the game available for 10% off for the first two weeks of sale. In addition to this, anyone who owns any previous Mount & Blade title will be eligible for an additional 10% off in select digital stores.

Redditte bir yorumda oyunun çıkışında %10 indirimle çıkacağı ve MB oyununa sahip birinin de extra %10 indirim alacağını, böylelikle 50 dolar yerine 40 dolar vereceğini okudum. Bu doğru mu? Tr fiyatına da dahil olacak mı bu indirim (yani herkese mi)?
Evet her para birimine. Taleworlds türkiye için doları 3 liradan alarak, indirimli 40 dolar gene 120 liraya denk gelecektir.

Oyunu bir bakacaksınız tekrar erteleyecekler. Arkadaş çok beklettiler ya. Ben böyle bir oyunun varlığını bile unuttum artık. Çıkış tarihinde hayır yok 31 mart ne ya.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom