Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bu oyun çıkmayacak diyenleri görelim şimdi.  :fruity:

bunu yazmazsam olmazdı be.  :razz:

Madem yasak kalktı, hazirandan beri çektiğim birkaç şaheseri paylaşayım ben de.
0365e0b4fd4.jpeg
0446cbd38fe.jpeg
33fad336bda.jpeg
3f20c331d32.jpeg
9aefd108962.jpeg
39637d2165b.jpeg
100356ac9a5.jpeg
959d3715add.jpeg

Optimizasyonu sıkıntılıydı bir süre, düzeltildi sonradan ama bende çoğu zaman fps düşüşü olduğu için low ayarlarda oynuyorum. Yoksa çok rahat oynanır. Ah bir de modlama yapabilseydik be. Oyun çıkana kadar beklememiz gerekiyormuş onlar için.

HyperCharge said:
Bu oyun çıkmayacak diyenleri görelim şimdi.  :fruity:

bunu yazmazsam olmazdı be.  :razz:

Madem yasak kalktı, hazirandan beri çektiğim birkaç şaheseri paylaşayım ben de.
0365e0b4fd4.jpeg
0446cbd38fe.jpeg
33fad336bda.jpeg
3f20c331d32.jpeg
9aefd108962.jpeg
39637d2165b.jpeg
100356ac9a5.jpeg
959d3715add.jpeg

Optimizasyonu sıkıntılıydı bir süre, düzeltildi sonradan ama bende çoğu zaman fps düşüşü olduğu için low ayarlarda oynuyorum. Yoksa çok rahat oynanır. Ah bir de modlama yapabilseydik be. Oyun çıkana kadar beklememiz gerekiyormuş onlar için.

Low ayarlarda oynadığın sistemi yazarmısın sana zahmet olmazsa ?

Count Delinard said:
Here's my contribution from the beta, I figured lovers of more organized battles might enjoy them :smile:

Please note all options are on ultra except shadows (medium) and anti-aliasing (can't recall exactly where I have it at). Some pics are from older versions of the beta and thus might have less graphical quality

M7btQ.jpg

eQSeI.jpg

xW78I.jpg

_e7OA.jpg

esPDU.jpg

4_7aw.jpg

koWlh.jpg

NzZ82.jpg

wsB_A.jpg

d2QDv.jpg

xA80D.jpg

IFwgt.jpg

9kASf.jpg

j6bdW.jpg

V3QbD.jpg

6a_Mg.jpg

iZq1C.jpg
]

Count Delinard'ta betadan ss attı. Çok hoş duruyor.

AşkMilitanı said:
Low ayarlarda oynadığın sistemi yazarmısın sana zahmet olmazsa ?

Ryzen 5 1600 işlemci

16gb ram ddr4

240gb Samsung ssd

AMD Rx 470 2 GB ekran kartı.

Sistem böyle benim. Bununla bf1'i, pubg'yi falan ultrada oynarken bu oyunda kasma sorunu yaşamıştım. Hala ara ara fps düşüp duruyor.

AşkMilitanı said:
Optimizasyon konusunda daha yolları var galiba 16gb ram gayet fazla.Gtx 650 ti boost a ne dersin sence medium high görür mü oyunun çıkışına
işlemcim i5 4440 bu arada 3.10

O konuda hiç kimse bilgi sahibi değil. Bazı bilgisayarlarda kasmadığını gördüm ama çoğu pcyi kastırıyordu. Betaya ilk erişimim temmuzun üçü gibiydi. O zamankinden daha iyi hale getirdiler optimizasyonu. Halen kasmalar oluyor.

Bu kadar yıl sonra kimse oynamayacak diyenlerin, beklenti çok yükseldi kimse beğenmeyecek diyenlerin iyi ki de haksız olduklarını görmeye başladık böylece. Çıkışa yaklaştıkça gönlü kırılanların da gönlü alınacak, hype artacaktır. Uzun bir süredir takip etmezken tekrardan heyecanım oluşmaya başladı.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom