Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Beta MP için, lakin early access hem SP hem MP gibi duruyor zira kuşatma sahnelerinde yürüyen ve savaşan botları görüyoruz son video'da. Böyle bir MP modu olmadığına göre, SP'ye 7 ay felan kaldı :grin:

Valla ne diyeyim ben zaten MP'ciyim daha çok, betama kavuştuğum anda mutluluğa ulaşmış olacağım  :iamamoron: Tahminen early access'ten 4-5 ay sonra da, 2020 gamescom'unda tam oyunu çıkartırlar, keyfimize bakarız. Tam çıkış tarihini sallıyorum lakin EA'dan sonra yıllarca oyunu çıkartmadan duracaklarını pek zannetmiyorum.

Bunlar oyunu ciddi ciddi baştan yapıyorlar heralde abi 8 yıl olan oyuna erken erişim açmak insanın hayalleriyle beklentileriyle oynamak demek :grin: Yahu madem öyle biz talewords entırmınçırıs biz farklı bir şirketiz demeyin adamı beklentiye sokmayın yok oyunu en iyi haliyle en güzel haliyle sunacaz biz ençirmıntınız sonra 8 sene bekle sonrada erken erişim 1 yıl sonra :grin: :grin:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddd
Çok teşekür ederiz ençırmentınız

Varrak said:
Beta MP için, lakin early access hem SP hem MP gibi duruyor zira kuşatma sahnelerinde yürüyen ve savaşan botları görüyoruz son video'da. Böyle bir MP modu olmadığına göre, SP'ye 7 ay felan kaldı :grin:

Evet, erken erişimde hem sp hem mp olacak.

00RRMB.png

Plaçkacı said:
The Kebabist said:
Plaçkacı said:
Varrak said:

Evet, erken erişimde hem sp hem mp olacak.

00RRMB.png

MP betanın dağıtım tarihini merak ettim.

Daha belli değil. Bu hafta duyururlar heralde, daha fazla haber gelecek yazmış Callum. Bu sene içerisinde %99 mp betasını oynuyor oluruz diye tahmin ediyorum.
LvlvG0.png
Konu bannerlordken diğer %1'lik kısım daha olası gibi ama neyse

The Kebabist said:
3 kez form yolladım. Ne kadar istekliyiz anlarlar umarım.
Bir kişi daha elendi spam yapıyor diye vermezler umarım.

Bu kadar yılın ardından erken erişimi 2020'ye vermeleri bütün heyecanımı aldı götürdü oyunun tam haline banko 1,5-2 sene daha var. Ne yapmaya çalışıyorlar anlamış değilim.

Güzel bir sistem atıp bir sürü güzel seçenek işaretledim. kabul edilirsem winrara yükleyip torrent haline getirip link yayacağım.

Sanberk said:

Hadi bakalım ilk video geldi ?

Atın can bar ı küçülmüş ve ortalanmış, küçük detay ama sanki eskisinden iyi  ?

Arkadaşlar kale kuşatması sanki biraz kütük gibi durmuyormu duvarların tamamının yıkılmaması ve yapay zeka hareketleri biraz sıkıntılı yine.Koçbaşı kapıya dayanana kadar ve merdiivenler duvara dayanana kadar askerler ağaç gibi duruyorlar grup yapay zekasına göre hareket ediyorlar ama bireysel hiçbir yapayzekaları yok ve animasyonları yok savaş ortasında kütük gibi durmazsın ya.
Yapayzeka ile ilgili demek istediğim tam olarak şu emri verirsin bu bölgede kalın diye askerler bu emri uygularken ip gibi yan yana dizilmiş şekilde beklemezler her birinin bireysel karar verme yeteneği ve animasyonları olması gerekmezmi duygu yok el kol hareketi yok anlamlı sesler naralar sözler yok.

Ben videoyu izlerken sıkıldım, sizi bilmem. Videoda daha önce defalarca gördüğüm yerleri tekrar gördüm ve hala eksiklik, buglar var.
8 yıldır geliştiriliyor bu oyun sonunda erken erişim mi açılır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom