Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Yıllardır geliştirilen bir oyun için hâlâ erken erişim/beta kelimelerinin kullanılması çok üzücü. Neyse en azından birileri oyunu deneyecek. O bile olmayabilirdi hâlâ.

The Kebabist said:
Afrandez said:
Sonuçta oynamamız için kodları vereceklerse iyi. Ama şimdi kalkıp da işin sonunda "oyun [birkaç yıl] daha geliştirilecek, bize iyi veri sağladınız" derlerse yiyecekleri linci hayal edemiyorum

Bir frame'cik bile mi sızdırılamıyor? :roll:

Sence bu linç TW'nin umurunda olur mu? Bence olmaz. TW artık nasır tutmuş.
Bu da doğru ya :lol:

Hakan Balamir said:
Oyunun minimum ayarlarının yüksek verilmesinin bir açıklaması var mı? Yoksa güvenemediğinizden mi böyle bir yola başvurdunuz?

Evet Callum İngilizce forumda şöyle bir açıklama yapmış;

Bjorn The Hound said:
Callum_TaleWorlds said:
上原亜衣 said:
Are you implying that this email is real and that the game therefore requires Windows 10?

I play on Windows 7 at home so you shouldn't worry too much about what you see there as the minimum requirements right now.

Callum şuan verilen minumum sistem gereksinimleri için çok endişelenmeyin demiş.

Eidt: Belki de betayı oynayanların oyunu en yüksek ayarda sorunsuz oynayabilmelerini istemişlerdir.

Buna katılanlarınları seçerken zaten belirli kriterlere göre seçtiklerini düşünüyorum. Geçen sene basına denettikleri videoların çoğuna baktım. Bazıları oyunun mekaniklerine hakim değillerdi. Oyununu mekaniklerini iyi bilen ve çok oynamış insanların geri dönüşlerinin oyunun son halini almasında daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Bu foruma yıllardır üye olan ve Warband'i yüzlerce saat oynamış çok sayıda oyuncu var aramızda, betaya katılmayı dostlardan ve akrabalardan çok daha fazla hak ettiklerini düşünüyorum. Kendi adıma 6 seneyi aşkın süredir üyeyim bu foruma ve 1200 saati aşkın süre Warband oynamışlığım var Steam hesabımda. Betaya katılmasam çok bir şey kaybetmem ama davet edilmek isterdim ve davet edilmeyi beklerdim şu platforma verdiğim değerin ufak bir karşılığı olarak. Kaldı ki Warband'i avucunun içi gibi bilen bizler dostlardan ve akrabalardan çok daha kaliteli ve yapıcı geri dönüşler yapabiliriz TaleWorlds'e. Yapacak bir şey yok, umarım en azından önümüzdeki haftalarda güzel şeyler olmaya başlar oyun adına.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom