Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Kötü blog yayınlandığında yerden yere vuranlar, iyi blog geldiğinde de hakkını vermeliler bence  :grin:
Güzel bi' blog olmuş ben tatmin oldum  :party:

Etraftaki nesneler, objeler çok güzel duruyor ama insanlar neden balmumu heykeli gibi gözüküyor? Bir de ilk fotoğrafta tahtta oturan ablanın giydiği kıyafetin içinden oturduğu kürk mü gözüküyor, ben mi yanlış görüyorum?

M.ArdA_TaleWorlds said:
blog_post_86_taleworldswebsite_03.jpg
Yayınlanan görseller arasında en çok hoşuma giden harita görselleri, masaüstüne koyasım geliyor..

Yalnız harita görseli gerçekten güzel olmuş, dikkatli bakmamıştım detay için teşekkürler.

trhan12 said:
Ablanın elbisesinde ya kaplama sorunu var yada kat kat perdemsi kumaş dikilmiş acayip bir etek
Hakan Balamir said:
Bir de ilk fotoğrafta tahtta oturan ablanın giydiği kıyafetin içinden oturduğu kürk mü gözüküyor, ben mi yanlış görüyorum?
Sebebi tek bir meshden yapmış olmaları. Muhtemelen modellerken animasyon kısmını düşünmeden modellediler ve arka kısmı için mesh eklemediler, karakter oturunca elbiseninin iç kısmındaki mesh görünmesi gerekirken mesh olmadığı için arkasındaki obje görünüyor.

Yani şöyle:
1df71bbec689.jpg

bi skyrim havası sezdim gibi  :roll:
ilk resimdeki ortam bana skyrimdeki akçay kale içini anımsatmadı değil. Mistik ögeler olmaz umarım  :grin:

Selamlar Kalradya savaşçıları!

Oyunlarımızda bir tüccar olarak şehirler arası ticaret yapmak, oyuncularımız için her zaman en eğlenceli ve karlı aktivitelerden biri olmuştur. Bannerlord’un ticaret sistemi, envanter ekranında ticari söylentileri göstermek, oyuncunun karlarını izlemek, karakterlere göre ticaret puanı (XP) kazandırmak gibi daha birçok özelliğiyle tüccar olarak oynamayı daha eğlenceli ve çekici yaparak oyunun bu yönünü geliştirmiştir. Bununla birlikte hala bir şeylerin eksik olduğunu düşündüğümüzden, ekonomi ve ticaret sistemine daha fazla özen ve ilgi göstermeye karar verdik.

blog_post_87_taleworldswebsite_02.png

M.ArdA_TaleWorlds said:

Selamlar Kalradya savaşçıları!

Oyunlarımızda bir tüccar olarak şehirler arası ticaret yapmak, oyuncularımız için her zaman en eğlenceli ve karlı aktivitelerden biri olmuştur. Bannerlord’un ticaret sistemi, envanter ekranında ticari söylentileri göstermek, oyuncunun karlarını izlemek, karakterlere göre ticaret puanı (XP) kazandırmak gibi daha birçok özelliğiyle tüccar olarak oynamayı daha eğlenceli ve çekici yaparak oyunun bu yönünü geliştirmiştir. Bununla birlikte hala bir şeylerin eksik olduğunu düşündüğümüzden, ekonomi ve ticaret sistemine daha fazla özen ve ilgi göstermeye karar verdik.

blog_post_87_taleworldswebsite_02.png

güzel blog +rep

Haritada görülen şehir kale şekiller acaba gerçek mi? Yani şehri yada kaleyi gezerken ki şekiller ne bilim evlerin konumu surların şekilleri falan haritada gözüktüğü gibi mi acaba öyleyse daha fazla bir gerçeklik katar

Sanberk said:
Yayınlanan görseller arasında en çok hoşuma giden harita görselleri, masaüstüne koyasım geliyor..

Gerçekten insanın içini açıyor ya. Bu tarz strateji haritası olan AAA oyunlardan aşağı kalır yanı yok.

umarım sırf grafik kasmıyorlardır, multiplayer ve singleplayer için yenilikçi oynanış lazım. (tercihen singleplayer)

Vakanüvis said:
umarım sırf grafik kasmıyorlardır, multiplayer ve singleplayer için yenilikçi oynanış lazım. (tercihen singleplayer)

Kalabalık ve hissedilen bir savaş tecrübesini grafiğe fazlasıyla tercih ederim. Umarım grafiğe fazla abanmazlar, bizde 40-50 FPS'de şöyle kalabalık bir savaş deneyimi yaşayabiliriz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom