Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Selamlar Kalradya savaşçıları!

Kuşatmalar, Mount & Blade deneyiminin merkezinde yer alırlar. Sonuçları, savaşın tüm seyrini değiştirebilecek, acımasız olaylardır. Köylerin ve köylerin kaynaklarının kalelere bağlı olduğu Bannerlord’da kalenin kaybı, savaş makinesini beslemek için gerekli olan hayati bir kaynağın kaybına neden olabileceğinden, bu durum özellikle doğruluk kazanır.

blog_post_85_taleworldswebsite_02.jpg

M.ArdA_TaleWorlds said:

Kuşatmalar, Mount & Blade deneyiminin merkezinde yer alırlar. Sonuçları, savaşın tüm seyrini değiştirebilecek, acımasız olaylardır. Köylerin ve köylerin kaynaklarının kalelere bağlı olduğu Bannerlord’da kalenin kaybı, savaş makinesini beslemek için gerekli olan hayati bir kaynağın kaybına neden olabileceğinden, bu durum özellikle doğruluk kazanır.

Çıksada oynasak.  :cry:

Hónghúzi said:
M.ArdA_TaleWorlds said:

Çıksada oynasak.  :cry:
Güzel günler göreceğiz çocuklar! Atları maviliklere süreceğiz.

Elbet birgün çıkacak elbet birgün inaniyorum.Bence çıkış tarihi soyle aciklansa ilginc olabilir.Her zaman ki gibi persembe gunu geldiginde blog paylasildiginda blogun adı "Cıkış Tarihi"olsun ve bu güne kadar nelerle ugrastiklari ve neden uzadigini anlattiklari bir yazi olabilir.Hem boylelikle butun takipci kitlesi de  anlamis olur.

Bence bloglar gereksiz hatta insanları daha da sinirlendirdiğini düşünüyorum. Yorumlara baktığımda görüyorum ki ben de dahil olmak üzere çoğu insanın umrunda değil bloglar. Umrumuzda olan oyunun çıkması. Oda gerçi olmayacak da. Neyse kızgınlığımı belirtmek istedim.

Edit: Yazım hatası

~Mikail said:
Bence bloglar gereksiz hatta insanları daha da sinirlendirdiğini düşünüyorum. Yorumlara baktığımda görüyorum ki ben de dahil olmak üzere çoğu insanın umrunda değil bloglar. Umrumuzda olan oyunun çıkması. Oda gerçi olmayacak da. Neyse kızgınlığımı belirtmek istedim.
?
Steam yorumlarının geneli ya çıkış tarihi ya da yeter artık isyanları gerçi ikisi de aynı kapıya çıkıyor..

~Mikail said:
Oda gerçi olmayacak da.
umut fakirin ekmeği, çıkana kadar başka oyunlarla oyalanmaya devam.

Yaşlanınca ölme özelliği eklenmiş ve şu konuşma ekranındaki yazı bölümleri düzeltilmiş çok güzel olmuş umarım daha da estetik bir görünüm kazandırırlar çıkışında.

2 yılda bir girip şu oyunu kontrol ediyorum. 3 Yıldır bilgisayar kullanmayı bıraktım Bannerlord çıkınca tekrar kullanmaya başlayacağım. Nerde bu oyun...

Mount & Blade II: Bannerlord’un derin ve sürükleyici sandbox’ı sadece mevcut anlatıya yardım etmekle kalmaz, aynı zamanda onu aktif bir şekilde destekler. Ve oyun size yolculuklarınızda yol göstermeye yardım etmek için görev ve işler içeriyor olsa da sonuçta kendi yolunuzu çizmekte ve kendi oyununuzda farklı oyun özelliklerini kullanarak iktidara yükselişinizi planlamakta özgürsünüz. Bu haftaki bloğumuzda oyundaki farklı özellik ve sistemlerin birlikte çalışmasını sağlayan ve Kalradya’daki maceralarınızda size sürükleyici ve keyifli bir deneyim sunan stratejik harita ekibimizin programcılarından Rabia Adıgüzel ile konuşuyoruz!

blog_post_86_taleworldswebsite_02.png
blog_post_86_taleworldswebsite_03.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom