Mount & Blade II: Bannerlord Steam Mağaza Sayfası Açıldı!

Users who are viewing this thread

Sonunda "Bende şu şu var oyunu açar mı?"  bölümüne geçtik hayırlı olsun :grin:
Yakın zamanda "50₺ çok değil mi yeaa"  bölümüne geçmek dileğiyle :grin:

Felix said:
Yıllarca Warband oynayıp, Bannerlord'u sistemim yetmediği için oynayamazsam eğer kendimi aldatılmış gibi hissedeceğim galiba

Bende hayal kırıklığına uğrayacağım. Bannerlord'u full ayarlarda oynamak istiyorum  :smile:

Benim Sitemim; işlemci i5-5220U , ram 8 gb ekran kartı: gt840m 64 bit nasıl bir sonuç alabilirim ?

aga ben anlamadım. minimum için 3.1 ghz işletim hızı istemiyor mu? Yukarıda birisinin 2.3 ghz işletim sistemine barış yetiyor demiş.

Khaaan said:
aga ben anlamadım. minimum için 3.1 ghz işletim hızı istemiyor mu? Yukarıda birisinin 2.3 ghz işletim sistemine barış yetiyor demiş.
İ7 1.6GHz mi daha iyi? İ3. 3.1 Ghz mi daha iyi?
Ghz değerine bakarsak ohoo... Ekran kartınıda cigolayt ve bit değeri ile alalım o zaman.

Intel i3-2100 modeli ile 2350 farklı ve 2350 üst model. Ama ekran kartından kurtarmıyor ne yazık ki.

Phyanaphos ¤ said:
Khaaan said:
İ7 1.6GHz mi daha iyi? İ3. 3.1 Ghz mi daha iyi?
Ghz değerine bakarsak ohoo... Ekran kartınıda cigolayt ve bit değeri ile alalım o zaman.

Intel i3-2100 modeli ile 2350 farklı ve 2350 üst model. Ama ekran kartından kurtarmıyor ne yazık ki.
Valla ben teknoloji cahiliyim. Sorması ayıptır 820m ekran kartı 8 gb ram İ5-4210u kaldırır mı?

M.BARIS said:
Khaaan said:
Valla ben teknoloji cahiliyim. Sorması ayıptır 820m ekran kartı 8 gb ram İ5-4210u kaldırır mı?

Kaldırmaz. :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=vow0cZaUvsQ

Hiç mi kaldırmaz? (bunu sormasam kendimi Türk zannedemem)

Minimum sistem gereksinimlerine baktın mı? Bak orada i3 demiş, sende i5 var, orada 4 GB ram demiş sende 8 GB ram var, orada GT730 demiş sende GT820m var, değil mi? Sadece oradaki sayılara bakarak bile az çok kendi kendine görebilir, tahmin edebilirsin kaldırıyor olduğunu.

kardeşim ben daha önce de dedim. Pcden pek anlamam yani. Ayrıca kaldırmaz dediğinde şurama öküz oturdu millete böyle şakalar yapma valla evinin önünde tırmıklı meşaleli birileri belirir :grin:

Haha. Neyse, herkes şu bilgisayarım Bannerlord'u kaldırır mı kaldırmaz mı muhabbetinden hevesini alsında sırada şu kadar TL olursa alırım şu kadar TL olursa almam muhabbeti var. :party:

Kierra said:
bende 32gb ram, 2 adet nvidia gtx 1080, işlemci olarak i7 6600k var. sizce kaldırır mı oyunu ?
Hayırdır kardeş mağarada mı yaşıyorsun ayıptır sorması? Milattan kalma teknolojilerle bu oyunu kaldırır mı diye utanmadan soruyor bir de. O işlemci yerine taştan tekerlek yapsan daha iyi kaldırır. Git bir işe gir de para kazan düzgün birşeyler al burda da milletin vaktini harcama böyle anlamsız sorularla.

Back
Top Bottom