Mount & Blade II: Bannerlord Steam Mağaza Sayfası Açıldı!

Europa Turk

Banned
Best answers
0
Yazdığın Konu: Bannerlord > Tartışma herhalde t*şak geçmek isteyen Bannerlord bölümüne gelmekte.  :facepalm:

MArdA TaleWorlds

Localization
Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
2
xrayboy said:
burası güncel ve mesajlaşma var diye buraya yazacağım arkadaşlar...yardımlarınızı ve tecrübelerinizi bekliyorum.
bayadır oynamıyordum.
modlar hakkında bana yardımcı olacak varmı.
çok dehşet güzel modlar gördüm ve o ayarda nekadar mod varsa bana isimleri lazım.
mesela çok sevdiğim mdoları yazayım bu tarzdaki modlar: light&darkness-evlat-azgad-viking conquest-----
bu 4ünü çok sevdim.10larca mdo arasında.yani istediğim senaryo ve görev ana görev vs...sürükleyicilik.
yani oyuna başlayınca tüccar görevini yapıp sap gibi kalmayı sevmiyorum..çoğu öylede.yada ben nerelerde görevleri var bilmediğimdendir.
yüzüklerin efendisi filmi gibi mesela yüzüğü bulma görevi ekibi toplama sonrada sırasıyla orta dünyadaki savaşlar vs...yüzüğün etkisi falan böyle sürükleyici mod varmı?
ve oynadığınız modlarda bu saydığım 4 moda benzeyen varsa bana söylermisiniz ?
hepsini tek tek indirip denemekten gına geldi.
diğer beğenmediğim yada görev yerlerini bilmediğim mdolarda da bu tür akışkanlık varmıdır? nerededir...
Yanlış bölümde mesajınızı yazıyorsunuz. Doğru bölüm:
https://forums.taleworlds.com/index.php/board,224.0.html

Bosverbe42

Recruit
Best answers
0
Turkish Cavalry said:
Böyle bir konu için çok erken, oyun sanki bir kaç ay içinde çıkacak gibi bir konu gibi açmışsınız. Gerek yoktu böyle bir konuya.
Bu oyun Yaklaşık 3 yıldır Bekleniyor Ve bu Konunun Açılması Bilmeyenleri Bilgilendirmek İçin Mükemmel Olmuş.

FLESHCER

Sergeant Knight at Arms
WBNWWF&SM&BVC
Best answers
0
Bosverbe42 said:
Turkish Cavalry said:
Böyle bir konu için çok erken, oyun sanki bir kaç ay içinde çıkacak gibi bir konu gibi açmışsınız. Gerek yoktu böyle bir konuya.
Bu oyun Yaklaşık 3 yıldır Bekleniyor Ve bu Konunun Açılması Bilmeyenleri Bilgilendirmek İçin Mükemmel Olmuş.
Yaklaşık 3 yıldır mı? Biz şahsen 6 yıldır bekliyoruz :smile:

Lucon

Count
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Mr. Fleshcer said:
Bosverbe42 said:
Turkish Cavalry said:
Yaklaşık 3 yıldır mı? Biz şahsen 6 yıldır bekliyoruz :smile:
Paşam o arkadaş sanırım 3 yıldır bekliyor :smile:

Lyrdione

Sergeant
WBWF&S
Best answers
0
Batroben said:
Carrier said:
Batroben said:
Intihar edicem ama bannerlord oynamadan olmek istemiyorum. Çikarin artik be hicbir şeyi bu kadar beklemedim
Hayat çok güzel yapma. Mesela benim en sevdiğim hobim Bannerlord'u beklemek. Çok eğlenceli denemelisin.
dostum 11 12 yaşimdan beri tek hobim bannerlordu beklemek oldu. Dayanamiyorum 16 oldum artık :grin:
Şuraya bak abi 16 yaşımdayken yorum atmışım. Şu anda 18 yaşımdayım zaman ne hızlı geçiyor. Akla Bannerlord gelince duruyor tabi...

Lyrdione

Sergeant
WBWF&S
Best answers
0
Cpt. Tlgklz ▄︻̷̿┻̿═━一 said:
Hocam 1 yıl 5 ayda 2 yaş mı atladık  :lol:
16 ya girdiğim ilk günden o yanıtı atsaydım evet kulağa saçma geliyor ama 17 ye merdiveni dayamıştım zaten  :grin:

SoSaKo

Recruit
Best answers
0
beyler gt940mx 2gb , i5 8250u , 8gb ram ile bannerlordu hangi ayarlarda oynarım sizce ultrada oynarmıyım ?

Firates

Steppe Dragon
Duke
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Aile Paylaşımına açık olacak mı oyun?
Steamde kendi üyelik sistemi olan oyunlardan bazıları hariç olmak üzere tüm oyunlar aile paylaşımına açık, bunu şirket değil steam belirliyor. Bu yüzden açık olacaktır.