Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Adamlar ufak bir yılbaşı sürprizi yapmışlar.Taleworlds'den de beklerdik ama ne yapalım ileriki günlerde göreceğiz artık yeni blogu anlaşılan.Gerçi burası Bannerlord konusu ama diğer oyunlardaki gelişmeleride görelim diye paylaştım videoyu(Oyunların teması aynı gibi-ortaçağ teması).

Architect said:
Adamlar ufak bir yılbaşı sürprizi yapmışlar.Taleworlds'den de beklerdik ama ne yapalım ileriki günlerde göreceğiz artık yeni blogu anlaşılan.Gerçi burası Bannerlord konusu ama diğer oyunlardaki gelişmeleride görelim diye paylaştım videoyu(Oyunların teması aynı gibi-ortaçağ teması).

Oha! Mükemmel bir zeka ürünü bu yalnız.

Bize yılbaşı hediyesi vermediği için Taleworlds'ü kınıyoruz.

Bekoberk said:
http://www.taleworlds.com/Images/Gallery/Bannerlord_02.jpg
arkadaşlar en az 3 tane kapı görüyorum ve önlerinde muhafızlar var acaba o kadar kapıdan nereye gidilecek benim aklıma bişey gelmedi siz tahmin yürütürsünüz artık :grin: :grin:
http://www.taleworlds.com/Images/Gallery/Bannerlord_08.jpg
galiba köyler daha geniş olacak sokak gibi olan yer baya bi gidio :grin:
hadi ama kimse neden konuşmuyoooooo :sad:
1. si güzel tahmin. Sanırım muhafızların olduğu kapı çıkış, diğer kapılardan birisi kralın yatak odası olabilir. diğeri ne olabilir ki mutfak dicem ama olmıcak :grin:.

Bu arada şu videoyuda hatırlatayım.War of the Roses'ın trailer videosuydu.Bu oyunun sonundaki atın ve şövalyenin hareketleri bir önceki iletimde attığım videodaki atın hareketlerine çok benziyor.Eğer bu oyunda War of the Roses gibi olacaksa açıkçası benim için hiç iyi değildi oynamak.Yani bu şekildeki videolara aldanmamak gerekir.Oynandığı zaman daha iyi anlaşılıyor :wink:

Bu işi fazla abartmayalım bence :grin: konu rakip oyunların tanıtım konusuna döndü :grin:

Yok neden başka oyunların tanıtımını yapayım ki?Ben hem bizlerin hemde oyun geliştiricilemizin haberleri olsun diye videoyu buraya koydum.Sonuçta bu tür oyunlarda da rekabet oluşmaya başladı,çevre araştırması yapmanın doğal olduğu görüşündeyim.Bunun nesi kötü ki?

Bir Oyun... (Çıkıçıkçık[Daktilo Sesi Yapın :grin:])

Binlerce Oyuncu... (çıkıçıkçık)

On binlerce Sabırsız Oyuncu.... (Çıkçıkçık)

Çok Yakında... (Çıkçıkçık)

Bannerlord!
Daha Fazla Bilgi İçin www.taleworlds.com (Oknuş:grin:abul yu v,Dabul yu v,Dabul yu v, dat, Talewörlds dat kam.)

Ayrıca BannerLord'a da atı şaha kaldırırken tuşa uzun süre basarsak atın bizi atması eklenebilir.Yani atın şaha kalkışını gösteren bir 'bar' eklenir,ona göre şaha kaldırırız atı.Bu gerekli mi gereksiz mi orası tartışılır tabi ki.

Architect said:
Ayrıca BannerLord'a da atı şaha kaldırırken tuşa uzun süre basarsak atın bizi atması eklenebilir.Yani atın şaha kalkışını gösteren bir 'bar' eklenir,ona göre şaha kaldırırız atı.Bu gerekli mi gereksiz mi orası tartışılır tabi ki.
Gerçekliliğe katkı sağlayabilir.

Lütfen yeni bir Blog veya Video lütfen  :cry: :cry: :cry:

Architect said:
Adamlar müslüman..yılbaşı gavur işi.. 23 nisan 29 mayısı beklemek lazımm.. (ramazana kayarsa işimiz var haha )

WomaNizer said:
Architect said:
Adamlar müslüman..yılbaşı gavur işi.. 23 nisan 29 mayısı beklemek lazımm.. (ramazana kayarsa işimiz var haha )

Bu neyin kafası ya ?

Feed Me said:
WomaNizer said:
Architect said:

Bu neyin kafası ya ?
29 yazmışım o 19 mayıs olucak. takıl devam yani

Kaleyi kuşattık, kuşatma altındaki lordu kendi tarafımıza katılmaya ikna edebiliriz, yani katılmasını kolaylaştırır bu durum, tabi kuşatan ordunun galibiyetinin neredeyse kesin olması, bizim ikna yeteneğimiz, kuşatılan lordun yusuf yusuf seviyesi gibi özellikler önemli.

karakterimizin nasıl biri olacağını ayarlayabilirsek güzel olur mesela cesur, sinirli,merhametli gaddar gibi ve kişilerle konuşurken diyalog seçenekleri bunlara göre gelse güzel olur diye düşünüyorum.

Ahmet Faruk said:
karakterimizin nasıl biri olacağını ayarlayabilirsek güzel olur mesela cesur, sinirli,merhametli gaddar gibi ve kişilerle konuşurken diyalog seçenekleri bunlara göre gelse güzel olur diye düşünüyorum.
Karakter sensin zaten.Diyaloglara vereceğin cevaplar saydığın özellikleri belirleyecek : ) savaş alanında zaten gaddar olacaksın.

Bu arada daha önce paylaşıldı mı böyle bir fikir bilmiyorum ama şehir kuşatmalarından önce yanımızda tam adını bilmiyorum artık tarif edeyim siz söyleyin assassin tarzı şehre kılık değiştirip giren ani gece baskını için kapı korumalarını öldürüp kapıyı bizim için açması gibi birşey düşündüm yapımcılar duysun sesimi inş : )

Aldu1n said:
Ahmet Faruk said:
Karakter sensin zaten.Diyaloglara vereceğin cevaplar saydığın özellikleri belirleyecek : ) savaş alanında zaten gaddar olacaksın.

Bu arada daha önce paylaşıldı mı böyle bir fikir bilmiyorum ama şehir kuşatmalarından önce yanımızda tam adını bilmiyorum artık tarif edeyim siz söyleyin assassin tarzı şehre kılık değiştirip giren ani gece baskını için kapı korumalarını öldürüp kapıyı bizim için açması gibi birşey düşündüm yapımcılar duysun sesimi inş : )

Bahsettiğin kişiye M2TW'de casus diyorlar. Tam da bahsettiğin şeyleri yapıyor  :grin: Ama kuşatmalarda kapı falan olacak mı daha bilmiyoruz

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom