Mount Blade Fire&Sword SORU .. Acıl bakin

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

jyn11

iki sorum olcak beyler

1) Playstore.com dan aldıgımız oyunun ttnetle alakası varmı, smsle alıcam ? cunku sıtenın altında ttnet yazıyo kocaman . Ttnetlede alanlarda mp de hep sorun cıkıyormus . Özellikle bu soruya cevap beklıyorum :/

2) Fire sword eklenti olarak duyuruldu , peki madem bu bir eklenti mountblade warbandın orjinaline gerek varmıdır ? cünkü biliyoruzki eklentiler orjinal oyun ister .

Cevaplayacak arkadaslara simdiden cok tesekkür ediyorum  , saygılarımla ...

ttnet i gördümde simdi korktum bian :grin: tesekkürler kardesim saolasın

Arkadaşlar sms ile almaya kalkmayın deneyenler(bende dahil) hatayla karşılaştı akşam 8'de deneyin.Silverlight istersen linki veirrken birde şuan boşuna 50 kuruşun gittiğini söyle  :twisted:

ben cdkeyi aldım steam a girdim ikon çıktı ama not yet released diyo yardm pls

cnmx6 said:
Arkadaşlar sms ile almaya kalkmayın deneyenler(bende dahil) hatayla karşılaştı akşam 8'de deneyin.Silverlight istersen linki veirrken birde şuan boşuna 50 kuruşun gittiğini söyle  :twisted:

en son yıllar önce ttnet ten Warband alma hatasını yapmıştım o günden beri telefonla ödeme sisteminden kaçıyorum :grin:

Beyler ben indirdim sorunsuz oynuyorum.Ama rusça olduğu için biraz zorluk cıkarıyor.Oyunnun  Warband la fln hiç bir alakası yok.Direk 1.5 gblık oyun.Yama fln değil.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom