Mount & Blade Devletler Oyunu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Calradianın Bilgesi said:
Şu oyunun çok uzadığını düşünerek, izninizle, şu iki ülkenin de puanını yarıya düşürüyorum, böyle daha kolay bitirebiliriz. Zaten 30 puanla başlayan oyun, farkındaysanız şu an 32 puanla devam ediyor, yeterince fazlalaşmış bile.Bu şekilde biteceği varsa da çok uzun sürede olur. Yarıya indirip kendi puanlarımı da ekliyorum.
Svadya Krallığı: 9
Nord Krallığı: 7

Svadya Krallığı: 10
Nord Krallığı: 6

Daha mantıklı

Başlangıçta her birinin 5'er puanı olan 6 devlet var ise, başlangıçta 5*6'dan toplam 30 puan olması gerekir. Her mesajda istenilen devletin puanı 1 puan artırılıp istenilenin ki 1 puan azaltılıyor ise, toplam puanın 30'da sabit kalması gerekir.
a4 said:
Svadya 4
Nord 12
Fakat yukarıda görüldüğü üzere, toplam puan, 12+4'ten 16 puandır, yani en az 14 mesajda kurallara uyulmamıştır. Sn. adminden ricam, suçlunun ya da suçluların tespit edilip, 30('ar) gün ban cezasına çarptırılmasıdır/çarptırılmalarıdır.

Calradianın Bilgesi said:
Şu oyunun çok uzadığını düşünerek, izninizle, şu iki ülkenin de puanını yarıya düşürüyorum, böyle daha kolay bitirebiliriz. Zaten 30 puanla başlayan oyun, farkındaysanız şu an 32 puanla devam ediyor, yeterince fazlalaşmış bile.Bu şekilde biteceği varsa da çok uzun sürede olur. Yarıya indirip kendi puanlarımı da ekliyorum.
Svadya Krallığı: 9
Nord Krallığı: 7
Bundan ötürü. Neyse
Svadya 5
Nord 11

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom