Mount Blade Bitiyormu ?

Users who are viewing this thread

Sky™

Recruit
Arkadaşlar mount blade oyunu bitiyomu yane oyunun bir sonu var mı? Oyun bitiyorsa kısaca anlatırmısınız...  :wink: :wink:

bu soruyu bende sormustum eyer bütün köyleri bütün kaleleri alırsan bütün harita senin olunca bir kağıt geliyo herkezi yok ettin diye bitiyo öle heryer senin olmuş oluyo ama istersen isyan çıkartıp kendi vassal oldugun ülkeyide yok öde biliyosun

Evet bitiyor. harita modundayken camp yap, take an action de, ardından da retire from adventuring seçeneğini seç

Xendor said:
Evet bitiyor. harita modundayken camp yap, take an action de, ardından da retire from adventuring seçeneğini seç

Saol arkadaşım bunu bilmiyordum ......

bitmez ya  bitmesin kalbimizde yaşasın ^^

bitirdiyseniz illaki bi zaman sonra oyunu geliştircekleri için bi daha uğraşacağız hehe.
şöyle dağları delip yeni haritalara geçelim artık vakti gelmiş ^^
yeniliklerle şimdiki haritanın 2 katı bi haritada daha eklense baya güzel olur heralde.
gemi savaşları felan (abarttım tamam XD)
aklıma bişi daha geldide forumda bi aratim ben onu olmassa sorarım ^^

Riatero said:

bitirdiyseniz illaki bi zaman sonra oyunu geliştircekleri için bi daha uğraşacağız hehe.
yeniliklerle şimdiki haritanın 2 katı bi haritada daha eklense baya güzel olur heralde.

konuyu okumadanmı cevap verdin :mrgreen:

Riatero said:

daha önceki versiyonlardan birinde gemi savaşları olan bi mod vardı(Pirates of Calradia). sonra noldu o mod bilmiyorum. ama hayal değil :smile:

Arkadaşlar mount blade oyunu bitiyomu yane oyunun bir sonu var mı? Oyun bitiyorsa kısaca anlatırmısınız... :wink: :wink:
eğer yaşıyosan sa 2020 de warband oynuyorum hilesiz oyunu bitridim yaklaşık 4 aydır oynuyorum ve 1358. gündeyim tek başıma tüm kalradyayı almayı başardım Veagirlere katılmıştım orda kaldım herkesi yenip kalradyanın sahibi olunca herkes yenildi kalradya artık tek krallık mesajı geldi ondan sonra lordlar bir bir kalradyayı terk etmye başladı ve şuan kalradyada tek ben ve Kral Yoreglek var harita bomboş kalrdaynın yarısı benim yarısı kralın hiç bir lord hiç bir leydi yok haritam bomboş ve oyun bölece bitti

Back
Top Bottom