Mount & Blade: Ateş ve Kılıç Satın Almak

Users who are viewing this thread

<knight> , Electro World ve D&R'da 30 TL KUTULU OYUNLARI Ateş ve Kılıç'ın.Bunlarıda eklersin istersen konuna.  :smile:

Kakule06 said:
Ben de Eskişehir'i soracaktım bilen var mı ?
Ben Kütahyada oturuyorum ama arada geliyorum oraya geldiğim zaman aldım 30 Tl Es-Park Media Markt'a bulrusun :smile:

Çok teşekkür ederim.SMS ile alınca rozet takabiliyormuyuz ? Yani serial key ?

Kakule06 said:
Çok teşekkür ederim.SMS ile alınca rozet takabiliyormuyuz ? Yani serial key ?
Steamda aktif edersin.Ordan cd-keyini alıp,rozetini takarsın..

Benim bilgisayarımda şu an hiç oyun yok F&S yeni pcmde ilk oyunum olacaksteam hesabını nasıl alıcam.
Kusra bakmayın pcm yeni ve önceden steam kullanmadım.

Kakule06 said:
Benim bilgisayarımda şu an hiç oyun yok F&S yeni pcmde ilk oyunum olacaksteam hesabını nasıl alıcam.
Kusra bakmayın pcm yeni ve önceden steam kullanmadım.
Rehberlerde konusu olması gerek..Bakarsanız bulabilirsiniz.

Ben de teşşekkür ederim.Arkadaşlar Sms ile alınca ya da ücretli indirince 15 Tl değil mi ? E bunun KDV si,kargo ücreti yok mu? 15 TL ücret+KDV+Kargo ücreti=Yaklaşık 30 TL eder.Kutulu almaktan ne farkı kaldı ? :grin:

Dolar ile TL arasında fark var.TL değeri Dolardan daha yüksek yani 3.74 TL değil hatırlatmak istedim :smile:

Tabir edemedim işte pardon :lol: yani TL rakam olarak daha yüksek demek istedim :grin:

Fiyatlar güzel.Ben D&R'dan alıyorum,orada MB Warband'ın indirimsiz fiyatı 15 TL(Bugünlerde %33 indirim yapmışlar 10 TL'ye düşmüş).Ateş ve Kılıç indirimsiz 25 TL ama en azından indirim yapmışlar.D&R'dan alın ama indirim zamanında(İnternete bakın) alın diyorum ben.Bulması kolay.

Back
Top Bottom