Mount & Blade: Ateş ve Kılıç Satın Almak

Users who are viewing this thread

Öncelikle korsan sürüm oynuyorsun korsan oyunada pek sıcak bakılmıyor.

Collection paket alırsan 1'tane serial çıkacaktır steam hesabı kuracaksın ayarlarını tükrçe yapıcaksın oyun ekle butonuna basıcaksın ondan sonrada bir bağlantı gelicek serial'ini oraya yazıcaksın ve oyun steamda aktif olucak peki ondan sonra ne yaparım diyorsan kütüp hane bölümüne tıklıyıcaksın collection'dan hangi oyunu oynamak istiyorsan yanda indir yazıyor indir'e basıcaksın sonra inicek ve oyna'ya basıp oynayacaksın.

Öncelikle Collection paket almanı öneririm. Tüm oyunları aramazsın  :lol: :lol:

Üstelik şu'da var ''Warband'' çok daha güzel SP-MP ama sorarsan Fire and sword MP çünkü Sp'si bişi yaramaz.

ben Ateş ve Kılıç'ın orjinalini yani kutlusunu aldım. 3 gündür oynuyordum Dün akşam oynadım ve kapattım. Sanırım kaydet ve çık demeden önce kasadaki tuşa basıp kapattım . Bu sabah açtığımda oyunu açıyorum . Ama yapımcı firmaların fragmanlarından sonra hata raporu hatası çıkıyor gönderme diyorum. 5 Kere sildim yükledim. Başka şeyler de yaptım olmadı . Çıldıracağım. Çözümü yok mudur bunun . Lütfen yardımcı olun. Parama emeğime yazık :sad:

İNTERNETTEN DEMOYU İNDİRİP SONRA KEYLERLE AKTİVE EDENLER VAR. MALUM BİN TANE SERİAL DOLAŞIYOR NETTE.

Kerdise said:
İNTERNETTEN DEMOYU İNDİRİP SONRA KEYLERLE AKTİVE EDENLER VAR. MALUM BİN TANE SERİAL DOLAŞIYOR NETTE.
Crack-Warez-Sahte Serial Sınıfına Giriyorlar Onlar Orijinal Değil Onlar! Onlar Bir Avuç Sünepeden Başka Bir Şey Değil. "Biz Ki Ban Hammere Orijinal Alsınlar Diye Yarattık."
Forum Kuralları 1-10. Ayet.

Le gidin playstoreden mobil ödemeyle 12 tlye alın . Daha ucuz ve daha kolay  :mrgreen:

arkadaşlar mersinde olan biri varsa nerden alabilirim oyunu d&r da yoktu media markette de yoktu  :cry:

Back
Top Bottom