Mount & Blade: Ateş ve Kılıç Satın Almak

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

KillWithMe

Recruit
WBWF&S
Best answers
0
D&R da az kalsın 29 liraya alıyordum :smile:. son anda steamda fark ettim 7 liraya oradan aldım.

indirimden

utku_xx

Recruit
WBWF&SNW
Best answers
0
İyi tamamda şimdi sms ile almakta hoş bir sistem olmuş ama teknik nedenlerden dolayı sms geç gelebiliyor gelmeyede biliyor bence kutulu almak ideal 5 lira fazla veririm ama gördüğüm şeyi alırım mantıklı değilmi ?  :mrgreen:

Oyun güzel olmuş bu arada kutulu seri yapmak isteyenler kutulu alsınlar :smile:

Saygılar...

tarık24

Recruit
Best answers
0
Arkadaşlar ben oyunu bulamıyorum istnabulda oturuyorum istanbulda oyunu oynayan ve oyunu bula bılen varsa bana  yardımcı ola bilirmi  :?:

tarık24

Recruit
Best answers
0
İSTANBULDA oyunu bulamıyorum ıstanbulda oynayan arkdaslar oyunu nerden aldınız ben bıyerde bulamıyorum bana bı yardımcı olurmusunuz  :?: :?:

x22stylee

Recruit
Best answers
0
S.a beyler benim şöyle bi sorunum var oyunu satın aldım ama dvd rom çalışmıyor oyunu yükleyemiyorum oyunun setup ı nı daha önce internetten indirmiştim onu baştan cracksiz yükleyip cd keyi oraya yazsam sorun olurmu şimdiden teşekürler

Erdali

Banned
Best answers
0
tabikide hayır bir çok kişi cd ile uğraşmıyor bile  :grin: steamden indirseniz daha iyi olur.

Alper06tr

Regular
WBWF&S
Best answers
0
Kaçırmayın derim arkadaşlar playstore da indirim var 10.5 TL mobil ödeme ile aldım. Anında Serial atıyor maile.

xkocaelix89x

Knight at Arms
WBWF&SNW
Best answers
0
Kocaelide nerde bulabilirim İzmitte oturuyorum Carrefour SA , Real Dışında bir yer söyliye bilirmisiniz çünkü oralarda yok.