Mount & Blade: Ateş & Kılıç ~ Ana Bilgi Konusu

Sizce Ateş & Kılıç'ın Mount & Blade Serisine kattığı en büyük özellik nedir?

• Oyun motorunun yurt dışına satılarak ithalat yapılmış olması.

Votes: 52 15.6%
  • Fiyatı bakımından en ucuz M&B olması.

Votes: 23 6.9%
  • Geliştirilmiş Tek Oyunculu modu.

Votes: 70 21.0%
  • Gerçek bir dünyada geçmesi.

Votes: 188 56.5%

• Total voters
    333

Users who are viewing this thread

Baya geldi işte 1.142. Bu arada TaleWorlds ya da Steam Warband'a hem Warband'in güncellemesini hem WFaS'ün kini yaptı =)

Bazıları sp mi mp mi belli değil. Mesela bomberman demiş 50 tane bombayla adam öldür sp'de mi mp'de mi?

Bombacı adam başarımı, tek oyunculu bölüm içindir diye düşünüyorum.

Sipah1 said:
size çok ilginç bir düşüncemi anlatayım.

arkadaşlar mount and blade warband ve fire sword a neden rank gelmediğini şöyle bir açıklayayım.

bu steam denen illette herhalde böyle yok bomba başarısı yok kafadan vurma gibi olaylar var.

şimdi bu rank olayı fs ye ve warband e gelirse ne olur? çoğusu steamda bi şeklim olsun diye bu sizin

bahsettiginiz özellikleri yükseltmeye çalışıyordur kesin ama bu rank olayı  oyuna gelirse millet steamdan

uzaklaşır ve bu elemanlar para kaybeder :grin: artık bilemiyorum steamla taleworlds arasında bi

anlaşma varmı ama bunun sebebi bence bu.
tek kelimeyle hatta işaretle " :?:" steam oyun platformu değilmi zaten

Bilmeyenler için yazıyorum.

Armagan said:
What's new in version 1.142:
-----------------------------
New Multiplayer Mode: Captain Co-op -Play cooperatively against successive waves of bots.
New Multiplayer Mode: Captain Battle -Display your skill as commander against human enemies.
New Lighting setups for multiplayer scenes.
Refinements to SP balance, horses, melee, and armor stats.
Three New Multiplayer Maps
Various Bug Fixes and Improvements
1.142 ile gelen yenilikler:
------------------------------------
Yeni Multiplayer Modu: Captain Co-op - Botların peşpeşe gelen saldırı dalgalarına karşı işbirliği(cooperatively) yaparak oynayın.
Yeni Multiplayer Modu: Captain Battle - Düşmanlarınıza karşı komuntanlık yeteneğinizi gösterin.
Multiplayer sahneleri için yeni ışıklandırmalar.
Singleplayerda atlarda, yakın dövüş silahlarında ve zırhların özelliklerinde bazı dengelemeler.
3 yeni multiplayer haritası.
Çeşitli bug düzenlemeleri ve iyileştirmeleri.

Ayrıca, siteye yakında ekliyorlarmış. Şuan upload sürecindeymiş güncelleme.

Arda şuan tatilde. Dolayısıyla değiştirebilecek sadece yetkililerden birisi olur. Bir bakalım hele.

Sipah1 said:
Ubsilon Xefor Cioss said:
Bilmeyenler için yazıyorum.

Armagan said:
What's new in version 1.142:
-----------------------------
New Multiplayer Mode: Captain Co-op -Play cooperatively against successive waves of bots.
New Multiplayer Mode: Captain Battle -Display your skill as commander against human enemies.
New Lighting setups for multiplayer scenes.
Refinements to SP balance, horses, melee, and armor stats.
Three New Multiplayer Maps
Various Bug Fixes and Improvements
1.142 ile gelen yenilikler:
------------------------------------
Yeni Multiplayer Modu: Captain Co-op - Botların peşpeşe gelen saldırı dalgalarına karşı işbirliği(cooperatively) yaparak oynayın.
Yeni Multiplayer Modu: Captain Battle - Düşmanlarınıza karşı komuntanlık yeteneğinizi gösterin.
Multiplayer sahneleri için yeni ışıklandırmalar.
Singleplayerda atlarda, yakın dövüş silahlarında ve zırhların özelliklerinde bazı dengelemeler.
3 yeni multiplayer haritası.
Çeşitli bug düzenlemeleri ve iyileştirmeleri.

Ayrıca, siteye yakında ekliyorlarmış. Şuan upload sürecindeymiş güncelleme.

hay yaşa :grin: şu kırım kazak isveçe bide senaryo koysalar ayacıklarını öpecem koyanların pehehhöehhe
kazakın var zaten
yakında profil resminin üstünde Banned yazısı çıkacak emin olabilirsin

Sorcağım sorunun yeri burasımı bilmiyorum ama yinede sorayım.
Bugün taleworlds üzerinden [ Mount&blade- With Fire and Sword ] aldım yani kutulu değil neyse soruma geçeyim.
Bu oyunu steam üzerinden aktifleştirmek istiyorum bu yüzden ( steam'e girip oyun ekle - yeni bir ürün etkinleştir diyorum) kodumu yazıyorum geçersiz ürün kodu, girdiniz ürün kodu geçersizdir diyor napmam lazım lütfen yardım ?

Back
Top Bottom